Drželi častěji míč na svých kopačkách, ale bylo jim to málo platné. Do zakončení se dostávali zřídkakdy, naopak soupeř dokázal trestat chyby. Starší dorost v sobotu podlehl na domácím hřišti Zbrojovce Brno, když se ani jednou neprosadil a třikrát inkasoval.

První poločas ukázal rychlý a bojovný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Jihomoravané se snažili zpočátku zápasu aktivně napadat a domácí fotbalisté s tím měli problém. Postupem času si ale na styl soupeře zvykli a nehráli vůbec špatně. Chybělo tomu koření v podobě vstřelený branky. Zajímavou šanci vypracoval v sedmé minutě Rostislav Kadlec, když získal po špatné rozehrávce míč, poslal ho před branku, kde Rauscherovi chyběly centimetry k tomu, aby míč usměrnil za Stejskalova záda. Ve 22. minutě se stala zvláštní situace. Jeden z domácích odehrál v tísni k brankáři, který chytil míč do rukou. Sudí neváhal a odpískal nepřímý kop na malém vápně. Celá jedenáctka domácích se postavila na brankovou čáru, přesto se Aleš Zikl po přiťuknutí přesně trefil - 0:1.

I ve druhém poločase byli o něco aktivnější domácí fotbalisté. Po hezké individuální akci zakončoval na hranici vápna Kalousek a brankář Zbrojovky musel míč zkrotit nadvakrát. Na druhé straně trefil nádherně skákavý míč Zikl a domácí brankář reflexivním zákrokem vyrazil míč na roh. Tlak Dynama pomalu sílil a v tom přišel rychlý brejk na druhé straně, který přesně zakončil druhou brankou v zápase Aleš Zikl - 0:2. V závěru trefil ještě Holman tyč a za pár minut se mohl radovat ze třetí branky svého týmu. Prosadil se po krásných nůžkách - 0:3.