Na senzační obrat proti Chebu z 0:3 na 6:3 navázali fotbalisté B-týmu Dynama i na venkovním hřišti, kde uspěli v Mýtě 2:0. Obě branky utkání padly až po změně stran, obě zapsal Martin Šplíchal. Nejprve se trefil hned v první minutě, výhru Jihočechů korunoval dvacet minut před koncem. Druhý duel za rezervu odehrál Roman Polom. Další utkání čeká tým trenérů Plocka a Skály v sobotu proti Doubravce.

Jaromít Plocek (trenér Dynama): "Třetí kolo divize A jsme vyjížděli k nováčkovi soutěže, který v minulém kole vyhrál v Klatovech, kde my jsem prvním utkání prohráli. Věděli jsem, že to bude hodně těžké utkání, protože nováčkové mají vždy velký náboj a chtějí se ukázat v domácím prostředí a před krásnou diváckou kulisou 350 diváků. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a vyvarovat se začátku utkání z předchozím zápasu. To se nám povedlo a od začátku jsem udávali tempo hry. Měli jsme několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili. Podržel nás při velké šanci domácího Resetara náš brankář Luksch. Kdyby padla branka, tak by asi průběh utkání byl jiný. Do poločasu jsem šli za stavu 0:0.
Druhý poločas jsem začali ve stejném rytmu a vytvářeli jsem si šance, které vyústily v krásnou akci na, která skončila brankou Martina Šplíchala a tím jsem šli do vedení 1:0. Pak přišlo zranění pendla Romana Poloma a my jsem přestali hrát a domácí začali být nebezpeční. Tvořili se závary před naší brankou, ale podařilo se nám vždy odvrátit šance domácích. Po dalších šancích našeho týmu jsem přidali druhý a uklidňující gól a střelcem byl opět Martin Šplíchal. Pak jsem mohli přidat další branky, ale domácí brankář nám šance pochytal a nebo jsem je neproměnili. Jsme moc rádi s kolegou, že jsem tento těžký zápas na venkovním hřišti zvládli a připsali si další body do tabulky. Musíme pochválit všechny kluky za přístup a odhodlání, které do utkání dali."