Na jedničku zvládli fotbalisté českobudějovické juniorky vstup do jarní části Juniorské ligy. V úvodním utkání jara porazili doma na Složišti pražskou Slavii 1:0, když o jediný gól se postaral ve 12. minutě David Tomášek.

Mistrovská Slavia nikterak nevyztužila kádr své juniorky. Po úvodním oťukávání se slova chopili domácí. Vytvořili si územní převahu, několik rohových kopů a jeden z nich ve 12. minutě skončil vedoucí brankou. Lindákův centr lehce tečoval hlavou David Tomášek a balon po jeho zásahu zapadl do branky. Jihočeši povzbuzeni vedoucí trefou ještě chvilku dotírali na zadáky sešívaných, ale druhý gól nepřidali. Okolo půlhodiny hry se balonu častěji začali zmocňovat hosté, ale šance nepřicházely. Zformovaná obrana fungovala spolehlivě a co prošlo, to zlikvidoval jistý brankář Luksch.

Zkraje druhého dějství měli černobílí jedinečnou možnost zdvojnásobit své vedení. Pouček vybídl k zakončení Matouška, toho skvěle vychytal brankář Kuciak, který si náramně poradil i s Matouškovo dorážkou. Pak ale opět začali hrát více Pražané a Dynamo se bránilo. Slušnou příležitost měl Hönig, ale v pádu zamířil jen do boční sítě. Tlak Slavie se stupňoval, Dynamo držel jistý Luksch. Síly vrhnuté do ofenzivy chyběly hostům vzadu, čehož mohl využít Tomášek, ale Poučkovu nabídku nevyužil. Sešívaní tlačili, Dynamo heroicky bojovalo a nakonec s vypětím všech sil utkání dovedlo do vítězného konce. Jihočeši měli v závěru i trošku štěstí, kdy Petrákův centr skončily na tyči Lukschovy branky! Pro Dynamo to je třetí výhra v sezoně.