Skalp druhého pražského "S" si připsala juniorka českobudějovického Dynama během jarní části Juniorské ligy. Tým trenéra Plocka porazil před dvěma týdny Slavii, tentokrát si na Složišti vyšlápl na pražskou Spartu a po vítězství 3:2 slaví mladíci Dynama cennou výhru.

Juniorka byla doplněna o hráče, kteří o víkendu nedostali šanci v áčku. Herní praxi tak sbírali Řezáč, Fišl či Šplíchal. A bylo to znát. Domácí drželi s favoritem od úvodu krok. Za úvodní aktivitu byli černobílí poprvé odměněni ve 13. minutě, kdy hostujícího brankáře Kotka pokořil přesnou ranou Jakub Matoušek. Sparťané měli připravenou odpověď o deset minut později, kdy srovnal Pavel Hájek. Dynamo bylo vedoucímu celku Juniorské ligy vyrovnaným soupeřem, byť jej několikrát podržel jistý brankář Luksch. Ani on však nedokázal zabránit inkasované brance krátce před koncem prvního dějství. Po faulu ve vápně si míč postavil Tomáš Cabadaj a kapitán hostů určil poločasový výsledek 1:2.

Hotovo však zdaleka nebylo. Pražané sice měli příležitosti ke třetí brance, ale Jihočeši fungovali směrem dozadu spolehlivě. Navíc měli oporu v Lukschovi. Plockův tým navíc vyrážel do nebezpečných útoků a jeden z nich skončil vyrovnávací trefou. Prosadil se i domácí kapitán a gól Lukáše Poučka dal zápasu nový rozměr. Rozjetí Jihočeši o čtyři minuty nachystali dokonce rozhodující trefu! Marek Kalousek skvělou střelou z dálky připravil prvnímu týmu tabulky teprve druhou porážku v sezoně. Sparta v závěru sice tlačila, ale Dynamo v čele se skvělým Lukschem udrželo cennou výhru. Juniorka tak po Slavii porazila doma i Spartu!