Přípravné utkání mezi Dynamem a druholigovou Viktorií Žižkov se hned od prvních minut začalo odehrávat v poměrně bojovném duchu. Na klidu oběma týmům nepřidalo ani pár oboustranně nečistých zákroků. Především exbudějovický Barteska si chtěl cosi neustále vysvětlovat s Jardou Plockem. Žižkovští dokázali, že nehrají v druhé lize pouze o záchranu, ale budou se bít o návrat do ligy nejvyšší.
Na dostřel soupeřovy brány se oba týmy dostávaly spíše sporadicky. Miroslav Filipko musel párkrát dokazovat své brankářské umění, kdežto žižkovský gólman Bartalský se mohl spolehnout na střeleckou nemohoucnost hráčů Dynama. Především hlavičky Smíška a Dobrotky volaly po gólech. Disciplinovaně hrající hosté, dirigováni ostrým hlasem trenéra Kopače, odehráli velice dobrý zápas a po zásluze si tedy odvezli do Prahy remízu s prvoligovým soupeřem.

Ohlasy trenérů

Robert Žák: "První poločas byl velice kvalitní. Soupeře jsme do ničeho nepustili. Začátek druhé půle jsme měli poměrně roztěkaný. Každopádně jsme ale byli lepší a měli jsme i víc šancí."