Fotbalisté Dynama ani ve druhém utkání v Rakousku výsledkově neuspěli, když v utkání s Rapidem Vídeň prohráli 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil v 77. minutě z pokutového kopu Steffen Hoffman. Za Dynamo odehrál celé utkání arménský reprezentant Hrayr Mkoyan.

Domácí sice měli ze začátku více ze hry, nicméně do první brankové příležitosti se dostali až ve 29. minutě, kdy si na Gersonův dlouhý míč naběhl Alar, pálil ale vedle Daňkovy branky. Gólem neskončily ani střely Schrammela ve 38. a Hofmanna ve 41. minutě. Jihočeši do půle Königshofera v brance vystrašili jen jednou, a to když Hora tři minuty před přestávkou z voleje pálil těsně nad břevno vídeňské branky.

Také po změně stran Rapid začal aktivně a v 50. minutě střídající Křížek vyrazil Sonnleitnerovu hlavičku na roh a v 64. minutě v souboji s Křížkem neuspěl ani Trimmel. Rapid tak o nejtěsnějším vítězství rozhodl až v 77. minutě, kdy po střetu brankáře Křížka s Alarem kopali domácí penaltu, kterou Hofmann s jistotou proměnil 1:0. Nechybělo mnoho a zápas skončil remízou. Čtyři minuty před koncem totiž Táborský zblízka trefil tyč domácí branky! Hned z protiútoku po pasu od Hofmanna utekl Wydra, ale v koncovce neuspěl. Parádní zákrok vzápětí musel však vytasit i brankář Königshofer, když reflexivně vyrazil lob debutanta Mkoyana.