Strakonická farma si připsala v ČFL další vítězství, když na domácím hřišti porazila Karlovy Vary s přehledem 2:0. Střelcem zápasu byl Jakub Řezníček, který zaznamenal obě branky Jihočechů.

Poslední zápas na lavičce odkoučovali Martin Vozábala a Pavol Švantner, kteří nyní budou dělat asistenty Miroslavu Soukupovi u A-týmu Dynama. Farmu převezmou dosavadní asistenti áčka Jiří Lerch a Petr Skála.

Domácí šli do vedení brzy. V 6. minutě Zdeněk Linhart krásně uvolnil Jakuba Řezníčka, který svůj úprk sám na brankáře zakončil vedoucí brankou. Po prvním gólu měly oba celky zajímavé šance, ale ani Benát, ani hostující Staněk neskórovali. Druhá branka přišla po půlhodině hry, kdy Gregor fauloval ve vápně Nováka a Jakub Řezníček z penalty přidal druhý zásah.

Druhý poločas toho moc nenabídl. Hosté se marně snažili překonat domácí obranu, což jim vydrželo až do závěrečného stavu. Již ve středu hrají Strakonice další zápas, zamíří na hřiště rezervy Sparty.