Svěřenci trenéra B-týmu Dušana Žmolíka si ve 20. kole ČFL na domácí půdě poradili s Královým Dvorem, kterému v tabulce náleží poslední příčka. Do utkání rezervního týmu Jihočechů také naskočila po zranění trojice hráčů z A-týmu, kterými jsou Tomáš Zajíc, Michal Hubínek a Lukáš Havel. Poslední jmenovaný dokonce skóroval a přispěl tak k výhře 3:1. Zbylé dvě branky Dynama vsítili Jan Malecha a Tuguldur Gantogtokh.
Trenér B-týmu Dušan Žmolík:

,,Zápas přinesl skvělý a důležitý výsledek pro nás. Postavení v tabulce z nás před utkáním dělalo velkého favorita a myslím si, že ve druhém poločase nám to společně s poločasovým stavem svazovalo nohy. Alespoň z lavičky se mi zdálo, že jsme nehráli tak dobře, jako první poločas. Ale třeba mi po shlédnutí videa můj pocit hráči či právě video vyvrátí.

V prvním poločase jsme měli krásné akce a zajímavé příležitosti ke vstřelení branek, bohužel jsme je ale neproměnili. I když jsme ve druhém poločase šli několikrát do slibných brejkových situací, tolik pohledných akcí jako v prvním poločase jsme divákům nenabídli. Třetí branku jsme vstřelili až v samotném závěru. Určitě nám ve druhém dějství pomohla skvělá defenziva a důležitý zákrok brankáře.

Na týmu byla vidět touha zápas vítězně zvládnout. Jde vidět, že spolu hrají nejen fotbalisté, ale také skvělí parťáci a kamarádi."