Po třech prohrách na úvod jara se juniorka Dynama dočkala prvního bodu ve druhé polovině sezony. Jihočeši na umělé trávě na Složišti remizovali s favorizovanou Zbrojovkou Brno 1:1. Druhý tým tabulky šel v první půli do vedení, po hodině hry ale zařídil dělbu bodů z penalty Jiří Funda.

Domácí tým opět doplnilo několik posil z A-týmu, konkrétně Novák, Linhart, Funda a Chrien. Ani v sestavě Brna nechybělo několik hráčů, kteří už nakoukli do ligového áčka. Oba týmy začaly opatrně na šance diváci dlouho čekali. Akce obou týmů často brzdily nepřesnosti. První branka padla ve 34. minutě, kdy poslal hosty do vedení Jakub Přichystal. Další gól už v první půli nepadl.

Po změně stran se černobílí hnali za vyrovnáním, ale šance nepřicházely. Jihočeši se dočkali po hodině hry, kdy Hyčka ve vápně fauloval Hrachovce a nařízenou penaltu proměnil Jiří Funda. Zbrojovka byla nadále aktivnější. Ve zbývající půlhodince se oba celky snažily o strhnutí výhry na svou stranu, měly několik standardních situací, ale na dělbě bodů už se nezměnilo nic. Rozhodnout mohl nakonec chvilku před koncem Funda, ale v samostatném úniku pálil nepřesně. Juniorka Dynama si tak připsala první jarní bod za remízu 1:1 s Brnem.