Zajímavé přípravné utkání s poměrně velkým množstvím šancí odehrálo Dynamo na půdě rakouského Riedu. Jihočeši sice prohrávali po prvním poločase 0:1, ale díky brance nové posily Jana Vondry skončilo utkání 1:1. Generálku na jarní část sezony obstará příští týden domácí duel proti Benešovu.

Do branky Dynama se postavil Jindřich Staněk, základní jedenáctka se podobala nejčastějšímu složení v podzimní části. Hned v úvodu se do dobré pozice dostal záložník Roman Wermke, ovšem balon si zpracovával moc dlouho a přišel tak o něj. Nadějně to vypadalo i po pasu Pavla Nováka na Sajčiče, jenže hrotový útočník se nacházel v ofsajdu. První zakončenou příležitost měl na noze Jakub Pešek. Ocitl se sám před Gebaurem, ale střílel moc blízko a brankář rakouského celku střelu vyrazil.

Ve čtrnácté minutě se Ried ujal vedení v zápase. Na rohový kop letící na přední tyč si naběhl Peter Haring a pokořil Jindřicha Staňka poprvé v zápase – 1:0. Po půl hodině hry mohl vyrovnat budějovický Hašek. Vyrazil do úniku s Jakubem Peškem, zvolil střelu, ale na Gebauera si nepřišel. Na druhé straně se činil i Staněk, když zlikvidoval pokus Fröschla.

Do druhého poločasu vyrazily oba týmy beze změn, na střídání došlo u budějovického týmu až v 51. minutě, když Wermkeho nahradil Puchel. Vyrovnání se Jihočeši dočkali v 57. minutě zápasu. Středopolař Javorek našel krásným pasem nabíhajícího Jana Vondra, který i v těžkém úhlu prostřelil domácího gólmana – 1:1.

Po vyrovnávací brance se sestava Dynama značně promíchala a hra už nebyla tak urovnaná. Budějovičtí se probojovali ke dvěma rohovým kopů, které však domácí celek v pohodě ubránil. Čtvrt hodiny před koncem mohli jít znovu do vedení domácí, avšak s nepříjemnou střelou Ziegla si Staněk poradil. Více toho zápas na půdě Rakušanů nenabídl, oba celky se rozešly smírně.