Poslední zápas před odletem na herní soustředění do Turecka zvládli fotbalisté Dynama velmi dobře. V zápase s druholigovou Příbramí dominovali a zcela po zásluze vyhráli díky brankám Ondřeje Mihálika a Michala Škody 2:0.

Do druhého přípravného zápasu před startem jarní části sezony vstoupili fotbalisté Dynama opatrně a v úvodu hry se s hráči Příbrami především přetahovali o balon. Hra byla v úvodu plná nepřesností a na první šanci se tak čekalo až do 18. minuty, kdy byl po pasu Sladkého sám před gólmanem Matej Mršić. Ten sice lehkým lobem brankáře přehodil, jenže vracející se obránce dokázal míč mířící do brány odvrátit. Hosté svou největší šanci zápasu nedokázali využít ve 29. minutě, když byl zcela sám před Vorlem zakončující Voltr, budějovický gólman ale skvěle zasáhl.

Jen o pár minut později se poprvé v zápase měnilo skóre. Benjamin Čolič po rychlé akci posunul na hranici vápna balon Ondřeji Mihálikovi a ten ve velké pohodě ranou k tyči vstřelil svou druhou branku přípravy. Hned o dvě minuty později to bylo již 2:0, když se z úhlu po sérii odrazů levačkou prosadil Michal Škoda. Jihočeši měli v závěru poločasu velkou převahu, největší šance v podání Brandnera ale skončila na tyči.

Do druhé půle vstoupilo Dynamo s obměněnou sestavou, obraz hry se ale příliš neměnil a stále to byli Jihočeši, kteří určovali tempo hry. Gól další sice již nepadl, přesto byly k vidění dvě velké šance. Ta první přišla v 71. minutě, kdy se po akci jak z fotbalové učebnice k zakončení dostal Tolno, avšak svou střelu do odkryté brány poslal jen do tyče. Branková konstrukce pomohla hostům i v samotném závěru, když po ráně z otočky napálil míč do břevna mladík Daniel Hais. Jihočeši druhý zápas přípravy zvládli a zaslouženě vyhráli 2:0.

David Horejš (trenér Dynama): „S výkonem týmu jsem spokojený. Přestože jsme v zápase opět prostřídali prakticky dvě rozdílné jedenáctky, byli jsme v obou poločasech lepší a vedle dvou branek jsme měli i celou řadu dalších velkých šancí. To je právě to jediné, co nás může dnes mrzet. Měli jsme vyhrát vyšším rozdílem, protože šance jsme na to rozhodně měli."