Poslední venkovní duel podzimní části mají za sebou junioři českobudějovického Dynama a vzpomínat na něj v dobrém nebudou. Jihočeši prohráli U Litavky s domácí Příbramí tenisovým výsledkem 2:6, když jim utekla hlavně první půle. V závěru pak korigovali Matoušek s Kortišem. Podzim zakončí juniorka doma s Libercem.

Domácí doplnili sestavu juniorky o Klána či bývalého českobudějovického obránce Nitrianského, Dynamo hrálo tentokrát kompletně bez posil z A-týmu. Příbram od úvodu diktovala tempo hry. Do vedení mohla jít po čtvrthodině hry, ale penaltu zahodila. Středočeši se dočkali až v minutě 24., kdy otevřel svůj gólový účet utkání Petr Pejša. O chvíli později to bylo již o dvě branky, když skóroval Martin Klán. Jihočechům se nedařilo nic a bylo ještě hůř. Během pěti minut se postupně trefili nejprve do vlastní sítě Lukáš Kočí, pak podruhé slavil Petr Pejša a svůj druhý gólový zápis zvládl i Martin Klán. Po poločase tak platil hrozivý stav 0:5.

V pohodě hrající domácí přidali v 54. minutě svůj šestý a zároveň poslední gól. Petr Pejša zkompletoval hattrick a bylo to 6:0. Domácí pak trošku polevili a do hry se dostali i černobílí. Mužstvu trenérské dvojice Skála-Plocek se podařilo dvakrát snížit, nejprve Jakubu Matouškovi a pak ještě po standardní situaci Danielu Kortišovi. I tak juniorka odjela z Příbrami s porážkou 2:6.