Žmolíkovi svěřenci k zápasu 21. kola ČFL zajížděly do hlavního města, kde se střetly s tamní rezervou Bohemians. Utkání přineslo dohromady pět branek, fanoušci podle slov fotbalistů viděli skvělé utkání. Nejprve vedli domácí Klokani, béčko Jihočechů pak ale utkání otočilo a vedlo 2:1. Zelenobílí ale opět stav utkání srovnali, v 90. se ale prosadil ještě Robin Polanský a naše rezerva si tak na jih Čech odvezla všechny tři body.
Trenér B-týmu Dušan Žmolík:

,,Hodnocení je jednoduché. Zápas se povedl, povedl se díky hráčům, hrdinům, co běhali po hřišti a také díky těm, kteří jim kryjí záda a naskakují do rozehraných zápasů. Tito lidé si zasluhují hodnotit tyhle zápasy, oni by měli být také vidět a měli by trénovat své odpovědi. Aby uměli nejen hrát fotbal, ale také komunikovat s tiskem.“

Já jsem nachystaný odpovědět, až to nepůjde podle našich představ, pak vystoupím a budu klukům krýt záda. Ten čas určitě přijde, protože ve sportu člověk není pořád nahoře. Přijdou různě dlouhé chvíle, kdy to zrovna nepůjde. Není otázka, jestli to období přijde, ale kdy přijde. Teď mají být na očích jiní, já jim bude hrdě stát za zády a vystoupím, až to bude potřeba.

Dle kapitána Jana Malechy se týmu vstup do zápasu nepovedl a vyvrcholilo to zbytečným gólem.

Honzo, co tato situace udělala s týmem?
Snažili jsme se hrát naši hru, s přibývajícím časem jsme hráli lépe a lépe, a to nám přineslo vyrovnání. Druhá půle byla velice vyrovnaná, obě dvě mužstva se snažila utkání zlomit na svou stranu.

Proč jste tedy nakonec brali všechny body vy?
Troufnu si říct, že jsme si za výhrou šli o něco více než Bohemka, bojavali jsme a hecovali jsme se. Jsem moc rád, že nám to tam na konci spadlo a mohli jsme si po zápase společně s celým týmem vítězně zakřičet.

Podobně hodnotil utkání i skórující obránce Ondřej Novák.

Ondro, souhlasíš s tím, že to dnes bylo oboustranně hezké utkání?
Určitě. Myslím si, že se odehrálo velmi kvalitní utkání, které muselo diváky bavit.

Proč myslíš, že tomu tak bylo?
Bylo skvěle připravené hřiště, týmy tak mohly hrát to, co je jim vlastní, a to je kombinační fotbal. Navíc se zápas odehrál ve velké intenzitě a s mnoha šancemi na obou stranách.

Čeho si na utkání s rezervou Bohemians ceníš nejvíce?
Toho, že jsme zvládli otočit zápas na naši stranu a odvézt si domů tři body. Samozřejmě jsem rád, že jsem přispěl k výhře gólem.

Náročný zápas, který nabídl mnoho šancí. Takto o zápase mluvil také střední záložník Sebastien Böhm. K vítězství vedl výborný týmový výkon a individuální kvalita.

Střelecky se v utkání prosadil také Milan Šimoník, který utkání shrnul následovně. „Bylo to krásné utkání pro fanoušky, pro hráče ale velmi náročné. Na hřišti jsme předvedli velmi sebevědomý a cílevědomý výkon. I díky našemu soupeři se dnes dal hrát skvělý fotbal. Mohlo to skončit nerozhodně, ale do poslední chvíle jsme chtěli bojovat a utkání vyhrát, což se nám nakonec povedlo."