Fotbalisté z jihočeské metropole porazili divizní Český Brod 4:3 a zajistili si postup do třetího kola MOL Cupu. Jihočeši vedli po půli 3:1 díky brankám Čermáka a Benáta, jenže ve druhé půli domácí srovnali. Vítěznou branku nakonec vstřelil v 86. minutě Pavel Novák. V dalším zápase Dynamo hostí na svém stadionu Vítkovice v neděli od 17:00.

Do druhého kola MOL Cupu poslal trenér David Horejš omlazenou sestavu. V brance znovu dostal šanci Kamil Hajdušek, obrana hlásila novice Jiřího Bederku a na pravém kraji obrany vyměnil Michala Klesu Michal Řezáč. Dvěma defenzivními záložníky byli Jan Hála s kapitánem Petrem Benátem, na post hrotového útočníka se postavil Jindřich Kadula podporovaná trojkou záložníků Pešek - Čermák - Vaněk. Domácí tým vedl kapitán David Fikejz, bývalý druholigový útočník.

Po oťukávacích deseti minutách přebrali iniciativu černobílí. V jedenácté minutě se trefil nejzkušenější z týmu Petr Benát - 0:1. Za pět minut na něj navázal další z pětičlenné zálohy Dynama. Prosadil se Slovák Adrián Čermák - 0:2. Středočechům se podařilo snížit, v 37. se prosadil Jindřich Stejskal - 1:2. Ještě do přestávky si Dynamo vzalo zpět dvoubrankový náskok, podruhé v zápase se trefil Adrián Čermák - 1:3.

V druhých čtyřiceti pěti minutách přišlo od Jihočechů menší uspokojení a domácí toho využili. Díky brankám Křeliny a Fikejze se jim podařilo srovnat - 3:3. Poslední slovo ale měl favorit z jihu Čech, postup do dalšího kola trefil čtyři minuty před koncem zápasu Pavel Novák - 3:4.