Tentokrát na umělé trávě a pod umělým osvětlením si to mezi sebou rozdaly A a B týmy Dynama. Ve vysokém tempu a s velikým nasazením hrané utkání se muselo všem deseti přihlížejícím divákům líbit. Především mladíci z juniorky podali nadšený výkon, podpořený skvělou hrou jednotlivců. O místo v sestavě Béčka se velice zdatně pere Radim Pouzar, dnes téměř bezchybný a kvalitním výkonem režírující hru Béčka. Trenér Skála zřejmě našel hráče, který by mohl řídit hru záložního týmu.
Po Pouzarově krásné nahrávce dopředu padl také ihned na začátku druhého poločasu vyrovnávající gól, kdy vybíhajícího Kafku obhodil Jan Pintér. A-tým totiž brankou z prvního poločasu celkem klidně dirigoval hru. Po vyrovnávající brance se začalo Áčko opět tlačit dopředu. Jako by si ale týmy písmenka v názvu vyměnily. Mladíci hráli vzadu téměř bezchybně a jakmile drželi míč na svých kopačkách, okamžitě vyráželi dopředu do nebezpečných brejků. Spíše silou vůle začalo Áčko opět útočit a na 2:1 zvýšil povedenou technickou střelou Myšák. I další gól padl do sítě brankáře Pronaje. Tentokrát se po faulu na Kuliče v pokutovém území prosadil z penalty Josef Němec. Ani za nepříznivého stavu ale nesložila juniorka zbraně a opět ukázala svou sílu. Jak jinak než z rychlého protiútoku. Jiří Hrbáč zachytil rozehrávku soupeře a nahrál na nabíhajícího Tomáše Marušku. Sice nadvakrát, ale přesto se malý kanonýr prosadil.

Překvapením na straně Á-týmu byl Martin Leština, hrající na postu levého záložníka a Jaroslav Chlebek na postu stopera. Zda trenér Žák počítá s vysunutím Leštiny do zálohy se ukáže později, jeho výkon byl ale velice dobrý a zdá se, že mladý obránce přichází na chuť útočným choutkám.

Na straně Béčka převládalo především nadšení a nasazení. Trenér Petr Skála za celý zápas ani jednou nevyužil možnosti střídat. Překvapivý byl návrat Tomáše Marušky na hrot útoku. A ještě větší překvapení byl hlavičkový souboj právě Marušky s Chlebkem, ze kterého vyšel vítězně o 22 centimetrů menší hráč rezervy! Za zaznamenání stojí i velice kvalitní hra a rychlý přechod do útoku na straně rezervního celku.

Ohlasy trenérů

Robert Žák: "Zase jsem tam viděl chyby, rozhodně máme na čem pracovat. Dnes jsme nechal hrát jenom jedenáct lidí, šlo mi hlavně o to, aby se všichni vydali ze všech sil. Ve středu proti Písku dám šanci zase jiné jedenáctce.