Porážkou 1:5 na hřišti Hradce Králové vstoupila do sezony českobudějovická juniorka. Jihočeši v otevřeném utkání nestačili na produktivní Votroky, kteří pokořili černobílou obranu nakonec pětkrát. Jediný úspěch Dynama zaznamenal kapitán Rostislav Tomek.

Domácí vstoupili do utkání posíleni o Zorvana či Fundu z hradeckého áčka. Na východ Čech cestoval s Dynamem Švantner s Kočím a Kalouskem. Votroci začali aktivněji a po devíti minutách se dočkali první branky. Centr z levé strany uklidil hlavou na vzdálenější tyč František Čech. Domácí byli i nadále aktivnějším celkem, měli řadu standardních situací a po jedné z nich ve 24. minutě udeřili podruhé. K centru se dostal Josef Locker a znovu hlavou pokořil Dubljaniče. Pak se začali osmělovat i svěřenci Petra Skály a Jaromíra Plocka. Odměnou jim byla rychlá gólová akce ze 35. minuty, kterou zkušeně zakončil Rostislav Tomek. Závěr prvního poločasu však patřil Východočechům, konkrétně Filipu Zorvanovi. Ten nejprve trefil tyč, o chvíli později byla za faul Kočího nařízena penalta, kterou Zorvan proměnil.

Také vstup do druhého dějství patřil hradeckému celku. Domácí byli častěji u balonu a kontrolovali hru. Čtvrtý gól přidali v 65. minutě, kdy po rychlé akci pálil Soukeník, brankář Dubljanič míč vyrazil ke Gazaru Dermadjanovi, jenž ho dorazil do sítě. O vítězi tak bylo prakticky rozhodnuto, proto i tempo hry mírně kleslo. Oba celky si vypracovaly několik zajímavých možností, zdálo se však, že už se skóre nepohne. Opak byl pravdou v poslední minutě, kdy si Ladislav Kundrt naskočil na centr a přidal třetí gól domácích hlavou. Dynamo tak na úvod prohrálo 1:5.