Juniorka Dynama pokračuje ve skvělých jarních výkonech. V nadstavbové části podruhé vyhrála, když po skalpu Příbrami zvládla i další venkovní duel. Tentokrát svěřenci Jaromíra Plocka uspěli v dalekém Třinci. Jedinou branku zápasu obstaral v 82. minutě po rohovém kopu Martin Lindák.

Až k polským hranicím vyrazili Jihočeši i s pendly Šplíchalem, Řezáčem a Fišlem. Domácí jedenáctku vyztužili Ilko, Demjan, Joukl či takřka čtyřicátník brankář Paleček. První dějství nabídlo vyrovnanou podívanou. Oba celky se snažily hrát ofenzivně, ale často je zrazovala předfinální fáze. Navíc Třinec se mohl spolehnout na jistého Palečka, stejně jako mladíci Dynama na pozorného Luksche. První poločas tedy branku nenabídl.

Po pauze pokračovala rovnocenná partie. Oba týmy měly své slušně rozjeté příležitosti, avšak oba brankáři dlouho drželi čistý štít. Postupem času se začali hosté osmělovat stále častěji. Do vápna začalo létat daleko více centrů, územní převahu umocnily standardní situace. Po jedné z nich byli černobílí blízko brance dvanáct minut před koncem, ale skóre se neměnilo. Rozhodnutí přišlo podobně jako před týdnem v Příbrami v závěrečné desetiminutovce. V 82. minutě se po rohovém kopu prosadil Martin Lindák, jenž tak rozhodl o výhře Dynama 1:0.