Bod za remízu 1:1 s Jabloncem zapsala českobudějovická juniorka v dalším kole nadstavbové části. Domácí brzy vedli po zásahu Matouška, Severočeši ale ještě do poločasu vyrovnali. Remízu Dynamo udrželo zejména díky skvělému brankáři Křížkovi, který zlikvidoval řadu jabloneckých šancí.

Právě Křížek byl jedním ze dvou pendlů v českobudějovické sestavě, tím druhým byl Michal Řezáč. S hosty dorazil například David Breda či Dominik Pleštil. Úvod měli černobílí raketový. Už ve 4. minutě po chybě jablonecké obrany se balonu chopil Jakub Matoušek a přesnou ranou otevřel skóre. Po rychlém zásahu se domácí dostali na koně, ale další góly nepřicházely. Otěží se tak ujmul také Jablonec, ale Křížek vše jistil s klidem. Na propršeném Složišti viděli diváci další možnost ve 24. minutě. Na pravé straně se zjevil osamocený Řezáč, ale místo střely volil přihrávku, která nenašla nikoho ze spoluhráčů. Skóre se neměnilo ani po Poučkově centru a následném zakončení, kdy se vytáhl hostující gólman Richter. Před koncem poločasu Jablonec zatlačil a podařilo se mu také srovnat krok. Parádní ranou z dálky se prezentoval Dominik Pleštil a Křížek neměl šanci zasáhnout.

Zatímco první poločas byl poměrně pohledný, v tom druhém fotbalové krásy ubylo. Okolo hodiny hry získali hráči v zeleném mírnou převahu a strakonický rodák v českobudějovické brance musel vytáhnout několik zákroků, které udržely juniorku Dynama nad vodou. Jihočeši po změně stran už tak nápadití nebyli, Jablonec také podruhé Křížka nepřekonal, a tak se oba celky rozešly smírně s remízou 1:1.