Bez vstřelené branky a také bez bodového zisku vyšli z utkání 6. kola Juniorské ligy českobudějovičtí mladíci. Juniorka Dynama bez pendlů hlavně v ofenzivě nenacházeli recept na příbramskou obranu. Středočeši byli produktivní a díky dvěma gólům Jandery si odvezli tři body.

Juniorka naskočila do šestého kola bez posil z A-týmu, který má nabitý program. Mladíky doplnil akorát rekonvalescent Sajčič. Příbramští dorazili se čtveřicí pendlů Kodr, Průcha, Jandera a Pecháček. Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání, hra se odehrávala převážně mezi vápny. Po pár minutách zahrozil Kalousek, ale branku těsně minul. Pak se poprvé osmělili i Středočeši a hned z toho byla první branka. Polák prchl po pravé straně, našel Rostislava Janderu, který se uvolnil a ranou k tyči nedal Lukschovi šanci.

V poli byly síly vyrovnané, v pokutovém území byli nebezpečnější hosté. Nebezpečný byl Keita, v zakončení se mu ale nedařilo. Po přímém kopu měl gól na hlavě Kodr, ale trefil jen břevno. Jihočeši působili sympatickým dojmem a aktivním výkonem šli vstříc vyrovnání. Tomu byli domácí blízko v nastaveném čase prvního poločasu, kdy ale Sajčič usměrnil Kalouskův centr jen do břevna.

I po změně stran se Plockův tým snažil o vyrovnání, ale ve finální fázi si domácí nevěděli rady. Světlou výjimkou byla Sajčičova střela ze střední vzdálenosti, která protáhla Berana. Příbramský brankář byl ve střehu i při pokusu Matouška, který byl sice dobře umístěný, ale postrádal razanci.

Když Dynamu trošku došly síly na útočení, zlomila Příbram utkání definitivně. Z přímého kopu se levačkou na stranu brankáře pěkně trefil Rostislav Jandera a zmrazil domácí naděje. Jandera pak mohl završit hattrick, ale Luksch byl proti. Domácí mladíci se sice sympaticky snažili až do závěrečného hvizdu, ale příbramskou obranu se jim prolomit nepodařilo. Dynamo tak podlehlo Příbrami 0:2.