Dobrý bod vybojovala juniorka proti silným Teplicím. Do vedení se dostali svěřenci Petra Skály díky brance kapitána Jakuba Hrice, v padesáté šesté minutě srovnal na konečných 1:1 Geoffrey Chinedu. Za týden jede juniorka na Bohemians.

Šanci od úvodních minut dostal v brance Dynama mladý Petr Oliva a nevedl si špatně. Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání bez větších šancí, oba brankáři neměli moc práce. V desáté minutě musel být pozorný Plachý, za několik minut zase Oliva. Jihočeši se dostali do vedení ve 27. minutě. Na centr Filipa Vaňka si naskočil Jakub Hric a domácí juniorka vedla - 1:0. Další branku první poločas nepřinesl, do kabin se šlo za jednobrankového vedení černobílých.

Ve druhém poločase se hnali Tepličtí za vyrovnáním od úvodních minut. Aktivita gradovala v 56. minutě. Olivovi vypadl míč z rukou a za jeho záda ho dostal Charles Chinedu Geoffrey - 1:1. Otočit vývoj skóre mohli Severočeši deset minut před koncem, ale nedokázali proměnit velkou šanci. Oba celky se rozešly smírně po remíze 1:1.