Juniorka Dynama dvakrát ztratila vedení a ve 22. kole Juniorské ligy pouze remizovala v Litvínově s Teplicemi 2:2. Proti posílenému soupeři skórovali Jihočeši po rohových kopech, kdy se prosadili Straka a Vaněk.

Teplice poslaly do utkání juniorky silnou sestavu, nechyběli Kerič, Vůch, Podaný nebo Čajič. Domácí měli v úvodu převahu, ale první skórovali Jihočeši. V 11. minutě se po rohu trefil David Straka. Severočeši mohli odpovědět po pár minutách, ale Vůch po pasu od Kopase ztroskotal na brankáři Rojíkovi. Domácí si nevěděli rady s pozornou defenzivou Dynama, které navíc mohlo do poločasu podruhé skórovat, ale Dvořák v dobré pozici přesně nezakončil.

Po změně stran se ještě zvýšil tlak Teplic, ale Čajič branku netrefil, Podaný sám před brankářem Rojíkem skórovat nedokázal a Čajič po hodině hry trefil břevno. Domácí se dočkali v 69. minutě, kdy Jakub Podaný využil přesný centr Čajiče a vyrovnal. Hosté však bleskově odpověděli. O tři minuty později rozehráli Jihočeši další roh a Daniel Vaněk vrátil přesnou hlavičkou svému týmu vedení. To však trvalo pouze pět minut, než po sólovém úniku podruhé vyrovnal Andrej Kerič. Do závěrečného hvizdu už se skóre nezměnilo i proto, že Vůch trefil tyč a Čajičovu hlavičku vyrazil Rojík.

Dynamo tak nedotáhlo do konce utkání, ve kterém dvakrát vedlo. Šanci na reparát mají českobudějovičtí mladíci za týden doma proti Spartě.