Bez bodového zisku odehrála juniorka domácí utkání s Bohemians. Posílený soupeř měl po většinu času navrch a díky dvěma brankám Vodháněla si připsal tři body. Po dlouhém zranění se v dresu Dynama představil Lazar Sajčič.

Na jih Čech dorazili Bohemians posíleni o několik hráčů z ligového týmu. Do branky se postavil Tomáš Fryšták, v obraně nastoupil Ladislav Šmíd. Představili se i Nečas, Vodháněl a Záviška. Dynamo posílil pouze Staněk, jinak hrál tým čistě složený ze základního kádru. Prvních minut hrála domácí juniorka dobrou partii, Bohemians se nemohli dostat do rytmu. Hned v úvodu pálil Tomek, ale Fryšták zasahovat nemusel. Pražané se začali prosazovat postupem času a dočkali se i první branky zápasu. Přetažený centr doletěl k Janu Vodhánělovi, který se trefil utěšenou střelou na zadní tyč – 0:1.

Do druhé půle nastoupil v dresu Dynama Lazar Sajčič, který dlouhou dobu laboroval se zraněním. Hned se uvedl dvěma zisky balonů, ale z druhé branky se radovali Bohemians. Po rychlém brejku se k míči dostal Jan Vodháněl a střelou na přední tyč si připsal druhou branku v zápase – 0:2. Snížit mohl Matoušek, ale na hranici vápna vystřelil těsně vedle. Netrefil se ani střídající Míka, a tak juniorka Dynama musela překousnout porážku o dva góly. V závěru ještě vychytal penaltu brankář Staněk.