Divokou předehrávku posledního kola sehrála juniorka Dynama na severu Čech. V zápase plném šancí Jihočeši třikrát dotáhli vedení soupeře, nakonec mohli i vyhrát, ale ve finále platí remíza 3:3. Dvěma góly se zaskvěl Jindřich Kadula, jeden přidal Patrik Švantner. Sezonu zakončí juniorka v neděli doma s Mladou Boleslaví.

Jihočeši dorazili na sever Čech s několika hráči áčka, ale nezačali dobře. Už v páté minutě se po nedůrazném odkopu dostali k míči domácí, krásný míč za obranu nedokázali stopeři Dynama odklidit, a tak nekrytý Denis Frimmel otevřel skóre zápasu. Slovan byl nadále aktivnějším celkem, ale o čtyři minuty později bylo srovnáno. Černobílí totiž dostali příležitost rozehrávat přímý kop skoro až z půlícího kruhu. Míč si postavil Jindřich Kadula a neuvěřitelnou ranou o břevno vyrovnal. Liberečtí nemuseli smutnit dlouho. Psala se čtrnáctá minuta, kdy dlouhý míč na levé straně nepokryl Jenne, následný centr do vápna si našel opět Denis Frimmel a z úhlu dostal míč podruhé do Lukshovy sítě.

Nabuzení Severočeši měli navrch, ale třetí gól nepřidali. Naopak chybovali v rozehrávce a po půlhodině bylo opět vyrovnáno. Nedůraznou malou domů vystihl hbitý Patrik Švantner, hodil si míč kolem brankáře a neměl problém skórovat do odkryté branky. Do poločasové pauzy pak v rychlém utkání ještě několikrát zasahoval českobudějovický brankář Luksch, skóre už se však nezměnilo.

Poznat sladkou chuť vedení mohli Jihočeši krátce po startu druhého dějství. Na centr z pravé strany si naskočil rozběhlý Kadula, ale těsně minul. A mrzet ho to mohlo dvojnásob, protože o chvíli později prolétl centr domácích z levé strany až na zadní tyč, kterou dobře zavíral Martin Čuřík a odměnou mu byla hezká branka. Po hodině hry mohl Slovan odskočit, ale povedeným zákrokem se ve vápně prezentoval Luksch a následnou dorážku zastavilo břevno.

Dynamo nesložilo zbraně a mohlo potřetí vyrovnat. Jako při třetím gólu Liberce prolétl centr z levé strany až na zadní tyč, kde ale Bálek svou slabší pravou nohou netrefil odkrytou branku. Co se nepovedlo Bálkovi, dokázal Jindřich Kadula. Ten před tím sledoval, jak Luksch skvěle reflexivně zasáhl proti šanci domácích. O malou chvilku později si Kadula zpracoval míč na hranici vápna, otočil se s ním a přesnou střelou k tyči zajistil dělbu bodů. V dramatickém závěru sahaly po výhře oba týmy, na konečné remíze 3:3 už se ale nic nezměnilo.