Podruhé za sebou s výsledkem 1:1 odešli svěřenci Jaromíra Plocka z utkání v nadstavbové části Juniorské ligy. Tentokrát juniorka Dynama remizovala na půdě Jihlavy, kde na gól Šumského reagoval v 77. minutě Matoušek. Do konce sezony zbývají juniorce tři zápasy, dva z nich odehraje na domácím hřišti.

Sestavu českobudějovické juniorky rozšířili Řezáč, Fišl či Šplíchal, za domácí naskočili z například Šumský, Turyna nebo Tlustý. Úvodní dějství příliš fotbalové krásy nepobralo. Diváky byli svědky všehovšudy jediné střely na branku, kterou ale hostující brankář Luksch jistě lapil, stejně jako několik dalších centrů do šestnáctky. Vysočina měla míč častěji na svých kopačkách, ale územní převaha k brance nevedla. Jihočeši se dopředu dostávali z rychlých protiútoků, které ale domácí obrana zastavila.

Druhý poločas byl zajímavější a přinesl také dvě branky. Zajímavé akce předvedly oba celky, ale skóre se měnilo poprvé po hodině hry, kdy poslal Jihlavu do vedení Nicolas Šumský. Vysočina povzbuzena vedoucí brankou chtěla pojistit své vedení, ale Luksch Dynamo podržel. A byly to důležité okamžiky, protože pak černobílí přidali a dokázali v 77. minutě i vyrovnat díky Jakubu Matouškovi. V závěru oba týmy myslely na zisk tří bodů, ale skóre už se nezměnilo. Dynamo tak remizovalo v Jihlavě 1:1.