Fotbalistům Dynama se vůbec nevyvedl přípravným duel v Salcburku. Místnímu Red Bullu podlehli 0:4, když dvakrát inkasovali ze značky pokutového kopu. Dva zásahy zaznamenal španělský kanonýr Soriano.

Dynamo nastoupilo v silné sestavě, přesto rakouský celek od úvodu držel míč častěji na svých kopačkách. Po několika náznacích zajímavých možností se osmělili i hosté. Do slibné střelecké pozice se propracoval Petr Benát, ale jeho pokus postrádal gólové parametry. Po půlhodině hry měli Jihočeši ještě větší příležitost. Po chybě jednoho z domácích stoperů se do šance řítili Řezníček s Táborským, ale druhý jmenovaný z hranice vápna skórovat nedokázal.

Záhy se dočkali branky domácí. Spolupráci Hierländera se Sorianem zakončil přesnou střelou Valentin Lazaro. Uběhly další tři minuty a vedení Salcburku již bylo dvoubrankové. Po faulu ve vápně se k míči postavil sám faulovaný Alan a navýšil vedení svého celku. Rakouský favorit byl nadále při chuti, ale do poločasové přestávky už žádné další trefy nepřidal.

Po změně stran se duel změnil v představení španělského kanonýra Jonathana Soriana. Ten byl nejprve po centru Alana ve vápně faulován a nařízenou penaltu bez problémů proměnil. Běžela 56. minuta zápasu, kdy Salcburk přidal další gól a znovu na něm měl značný podíl španělský forvard. Schwegler přesným centrem ze strany našel Jonathana Soriana, jenž přidal svůj druhý zásah v utkání.

Dynamo se z těžkého direktu vzpamatovávalo pozvolna. Dvakrát zahrozil Řezníček, střelou do boční sítě se prezentoval Jakub Hora. A když brankou neskončil ani Řezníčkův samostatný únik, vezli si Jihočeši domů čtyřbrankovou porážku. V sobotu je čeká střetnutí s dalším rakouským celkem – Rapidem Vídeň.