Juniorka Českých Budějovic ani tentokrát nevyhrála a na domácím hřišti podlehla Třinci 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral hostující forvard Černý. Juniorka nastoupila s několika hráči dorosteneckého věku v základu, v brance chytal Kamil Hajdušek. Ze širšího kádru A-týmu hráli ještě Petr Pasecký a Filip Vaněk.

V základní sestavě juniorky poprvé nastoupili dorostenci Krejčí, Chylík a Tesař, ze širšího kádru A týmu hrál Hajdušek, Vaněk a Pasecký a po zranění vracející se Tomášek. V prvním poločase si domácí vytvořili více brankových možností, ale ani jedna se neujala. Třinečtí moc nehrozili, Hajdušek měl minimum práce. Přesto musel už v 16. minutě lovit míč ze své branky. Prodloužený balon se dostal až k Černému, z jehož přízemní střelou nemohl domácí brankář nic dělat – 0:1. Možnost srovnat ještě do konce prvního poločasu měli svěřenci Jiřího Lercha hned dvakrát. Nejprve těsně minul pravou tyč třinecké branky Pasecký, o pár chvil po něm se ve stoprocentní šanci zahodil Chylík.

V druhé půli Třinec kontroloval hru a nepouštěl Dynamo do výraznějších šancí. Tvrdým zákrokem se prezentoval Filip Vaněk a vyfasoval od sudího Nenadála žlutou kartu. Blízko druhé brance hostů byl střídající Pustka. Vyslal prudkou střelu, ale domácí brankář Hajdušek fantasticky zakročil. Další šanci k vyrovnání měl na noze Bálek. Proti jeho střele dobře vyběhl Brych a zneškodnil velkou možnost Dynama. Do konce utkání již neměli Jihočeši šanci srovnat, tudíž na domácím hřišti podlehli Třinci 0:1.