Jihočeši předvedli na teplických Stínadlech velmi koncentrovaný výkon a brankou Ondráška si pro odvetu přivezli vítězství 1:0. Nejlepší střelec Dynama se prosadil ve druhém poločase po přihrávce od Stráského. Odveta se odehraje ve středu 10. listopadu od 17:30.

Samotný úvod utkání přinesl domácí tlak. Ani jeden z pokusů ohrozit branku Dynama domácím nevyšel a tak mohl po šesti minutách hry na druhé straně zaúřadovat nejlepší střelec Jihočechů Ondrášek. Brankáře Grigara se snažil přehodit, ale míč skončil až na brankové síti za břevnem. Poté měli domácí hráči výhodu rohového kopu. S centrem si českobudějovičtí hráči poradili. Na druhé straně z protiútoku vystřelil Šíma. Jeho střela šla metr nad branku.

V dalším průběhu první půle měli sice míč častěji Teplice, ale Jihočeši i díky pozorné obraně dobře napadali domácí rozehrávku. Ve 22. minutě fauloval Dobal a dal tak Teplicím šanci otevřít skóre. Kalivodův centr ale šel jen ke spoluhráči, který stál v ofsajdu. O pár minut později slibně vypadající brejk zpomalil Stráský. Poté ještě našel Ondráška, ale ten centr poslal příliš vysoko.

Po půl hodině hry se ke střele dostal opět Ondrášek, ale míč bez problémů chytil Grigar. Největší šanci v prvním poločase měl domácí Matula, který z hranice penaltového puntíku překonal Belaně a míč už letěl do branky. Na čáře však skvěle zasáhl Laštovka a míč vykopl ven. Pár minut před koncem první půle mělo Dynamo výhodu rohového kopu, ale ihned po centu byl odpískán útočný faul Jihočechů.

Před utkáním se nechal trenér Jihočechů Jaroslav Šilhavý slyšet, že by s si přál uhrát remízu, jako v prvním utkání, anebo alespoň vsítit branku. Přání mu splnil ve 48. minutě Zdeněk Ondrášek, který se po přihrávce Žižky a průniku Stráského prosadil přes obránce a střelu poslal do protipohybu Grigara. Domácí po inkasované brance přidali, ale Jihočeši stále dobře bránili. Když už střela prošla přes hráče, tak byl v brance připravený Belaň.

Zvýšit na dvougólové vedení mohl Stráský, ale v 56. minutě trestuhodně branku přestřelil. Po hodině hry se sám na Belaně řítil Mahmutovič. Naštěstí pro Dynamo průnik byl ze strany a před dobíhajícím Vondráškem odkopl míč na roh Riegel. Teplice posléze zahrávaly dokonce tři rohy. Ani jeden z centrů ke gólu nevedl. Dynamo mohlo vsítit druhou branku po rychlém protiútoku, který těsně vedle zakončil Dobal. Oživit domácí hru přišel dvacet minut před koncem Došek.

Deset minut před koncem domácí naposledy vystřídali. Ani třetí nový hráč se přes pozornou defenzivu Jihočechů neprosadil. Pět minut před koncem utkání mohl vyrovnat dlouhán Došek. Po Verbířově centru poslal míč těsně vedle levé tyče. Ke konci utkání hlavní sudí už jen rozdal několik žlutých karet a Jihočeši si tak do odvety ze severu Čech odvezli výborný výsledek. Odveta na Střeleckém ostrově se odehraje ve středu 10. listopadu od 17:30.

Jaroslav Šilhavý (trenér Dynama): "Domu se nám pojede s dobrou náladou. Před tímto zápasem jsme chtěli uhrát takový výsledek, aby za týden u nás v odvetě bylo ještě o co hrát. Myslím si, že v pohárové matematice je výsledek 1:0 velmi dobrý a samozřejmě jsme spokojení. Nicméně jsme teprve v poločase, známe sílu Teplic a zdaleka nemáme vyhráno. Nic to ale nemění na tom, že tento výsledek je pro nás hodně potěšující a velice si ho vážíme."

Jiří Plíšek (trenér Teplic): "Jsem velmi zklamaný, protože jsme odehráli asi nejhorší utkání za poslední dva roky. Přestože jsme si říkali, že je to utkání pro nás velmi důležité, přikládáme tomu velký význam, tak výkon z naší strany byl bezkrevný, alibistický a nesnesl vůbec žádná měřítka. Budějce rozhodly z jedné akce, kterou fantasticky sehrály. Přitom jsme moc dobře věděli, že tohle je věc, kterou mají velmi silnou. Přesto jsme se nechali zaskočit a ty naše šance byly pouze takovým pohlazením toho, co by se šancí mohlo nazývat."