První týden přípravy českobudějovické Dynamo zakončilo přátelským utkáním ve Strakonicích, kde se při této příležitosti pokřtilo nově zrekonstruované fotbalové hřiště Na Křemelce. Dynamo, za které nastoupilo mimo nových posil i několik hráčů z B-týmu, vyhrálo bez větších potíží nad účastníkem krajského přeboru 11:1.

České Budějovice byly od začátku utkání podle očekávání na balonu a první šance přišla už po necelých třech minutách. Ondrášek po dobré kombinaci sklepl míč na Čermáka a ten střelou na přední tyč brankáře Strakonic nepřekonal. O chvíli déle se v další příležitosti ocitl opět Čermák. Ten si na hranici velkého vápna zpracoval míč a následnou ranou jen těsně míjel strakonickou branku. V 9. minutě už ale Dynamo skóre otevřelo. A byl u toho opět Čermák. Ten přihrál do slibné šance Liboru Bastlovi, který si pozici kličkou okolo brankáře ještě vylepšil a otevřel střelecký účet hráčů v bílém.

Ve 13. minutě se symbolicky s číslem 13 prosadila nejnovější posila největšího jihočeského klubu, Zdeněk Ondrášek. Tomu z pravé strany do vápna centroval Penner a první zmiňovaný dostal míč za brankovou čáru. Po necelé půl hodině hry to bylo už o tři branky a trefil se znovu strakonický rodák Zdeněk Ondrášek. Svou premiérovou brankou v dresu Dynama se blýskla i další posila, Jan Suchan. Ten nebyl v úplně jednoduché pozici, míč si ale skvěle stáhl na špičku a uklidil míč do brány, 4:0 pro Dynamo. Tímto výsledkem také první poločas skončil.

Do toho druhého ovšem nastoupila hodně obměněná sestava, v níž se nacházelo několik mladíků. A hned po pár minutách druhého dějství Dynamo završilo „búra“, když se trefil Vojtěch Hora. O pár minut později svůj první gól v zápase přidal i Patrik Hellebrand, který se na zadní tyči dostal k balonu a propálil brankáře. Svého gólového druhého úspěchu se v 62. minutě dočkal i velmi aktivní Libor Bastl, který zvyšoval už na 7:0. Po dalších deseti minutách se trefil další mladík, tentokráte Daniel Hais.

Uběhla další desetiminutovka a přišla další branka, v 82. minutě devátý gól do sítě strakonického Junioru přidal Patrik Hellebrand, jenž skóroval v zápase podruhé. O minutu později desítku svou brankou završil další střelec fotbalistů v bílém, Jakub Matoušek. V závěru utkání přišlo od českobudějovického týmu i moc hezké gesto, když dovolil Strakonicím vstřelit aspoň jeden čestný gól, 10:1. Na konečných 11:1 pak v 90. minutě upravoval také svou druhou brankou v utkání Daniel Hais. Dynamo tak v prvním přípravném utkání na novou sezonu před velmi početnou návštěvou zvítězilo 11:1.

Marek Nikl (trenér Dynama): "Kluci si s chutí zahráli, všichni jsou zdraví a myslím si, že i divákům se to mohlo líbit. Pro Strakonice to byla jistě událost a s tím jsme do utkání šli. Dle mě to účel splnilo."