Proti prvoligovému soupeři se Dynamu nedařilo. Svěřenci trenéra Davida Horejše prohráli v Mladé Boleslavi 0:4. Domácí vedli od desáté minuty po brance Mareše, do přestávky dokázali náskok navýšit. Ve druhém poločase přidali další dvě branky. Za Dynamo nastoupil i testovaný Milan Nitrianský.

Do sestavy Dynama se po několika letech vrátil testovaný Milan Nitranský, který utkání začal na pravém obránci. Úvodní šanci zápasu měla domácí Mladá Boleslav. Dobrou střelu předvedl Komličenko, ale Staněk dobře vyrazil. Z následné dorážky Mareš minul. O pár chvil později zachránilo Jihočechy až břevno. Tlak domácích vyústil v první branku zápasu. Ve vápně dostal prostor Petr Mareš, jehož první střelu Staněk chytil, ale na dorážku už byl krátký - 1:0. Po inkasované brance přišla pro Dynamo další rána. Ze hřiště musel Ivo Táborský, nahradila ho nová posila Sajčič. Druhá branka přišla v 37. minutě. Marek Matějovský nejprve trefil tyč, z dorážky už se ale mohl radovat - 2:0.

Do druhého poločasu udělal David Horejš tři změny, přesto se Jihočechům nezačalo více dařit. Snížit mohl střídající Sajčič, jenže po centru Peška hlavičkoval vedle. Po hodině hry šla Mladá Boleslav do tříbrankového náskoku. Po standardní situaci se trefil Tomáš Přikryl - 3:0. Netrvalo dlouho a v síti Dynama byla čtvrtá branka. Krásnou střelou zpoza vápna se prosadil Jiří Kateřiňák - 4:0. Středočeši měli šance i nadále. Po pokusu Magery se vytáhl Staněk a odvrátil tak další pohromu. Další branku už nepřišla, Dynamo padlo v Boleslavi o čtyři branky.