Ve druhém kole MOL Cupu budějovičtí fotbalisté bez problémů postoupili do další fáze pohárové soutěže, když divizní Sedlčany rozstříleli vysoko 6:0. Dvakrát se do listiny střelců zapsali Michal Škoda a Matej Mršić, o další trefy se postarali Fortune Bassey a Patrik Hellebrand. Už v sobotu hraje Dynamo na Spartě.

Výrazně obměněnou sestavu vyslal do pohárového utkání v Sedlčanech trenér David Horejš. Šanci dostali především hráči, kteří toho v úvodních kolech příliš neodehráli, ale také mladík Dominik Mašek. Od úvodních minut mělo favorizované Dynamo výrazně navrch a víceméně bylo jenom otázkou času, kdy přijde úvodní branka. V devatenácté minutě k tomu ještě nedošlo, protože Bassey trefil tyč.

O minutu později už to vyšlo. Druhý hrotový útočník Michal Škoda si naskočil na centr Benjamin Čoliće a uklidil míč do sítě - 0:1. Druhou branku mohl přidat Tolno, ale z dobré pozice se netrefil. Prosadil se tak až Matej Mršić, který nic nevymýšlel a přesnou střelou skóroval - 0:2.

Ve druhém poločase se převaha černobílých projevila na celkovém skóre. Domácí nestačili a inkasovali jednu branku za druhou. Podruhé v utkání se prosadili Michal Škoda a Matej Mršić, kteří zvýšili už na 4:0 pro hosty. Pátý gól brzy přidal Nigerijec Fortune Bassey.

Po hodině hry se na hřiště dostali také čtyři střídající hráči a jeden z nich - Patrik Hellebrand ranou z hranice vápna zasadil domácímu týmu šestý úder - 0:6. Závěr utkání už další branky nenabídl, Dynamo si tak s přehledem zajistilo postup do dalšího kola MOL Cupu.