Předposlední zápas před startem nové sezony fotbalisté Dynama zvládli. V zápase s osmým celkem loňského ročníku rakouské bundesligy uhráli Jihočeši remízu 2:2. Zápas přitom nezačal dobře a tým Jaroslava Šilhavého rychle prohrával 0:2. O vyrovnání se ale před koncem poločasu postarali Petr Benát a Luboš Pecka.

Za úmorného vedra se hrál od prvních minut velmi zajímavý ofenzivně laděný fotbal, ve kterém měli ze začátku více ze hry fotbalisté rakouského celku. Právě fotbalisté Riedu se také také rychle dostali do vedení, když se v rozmezí sedmi minut hlavou prosadili oba útočníci Marti Masut a následně i Nacho. Ještě za stavu 1:0 se do velké šance dostal Pecka, jeho oblouček z gólové pozice byl ale velmi slabý a vracející se obránce ho v pohodě odvrátil mimo tři tyče.

Necelé dvě minuty po druhé brance ale dokázali Jihočeši snížit. V probíhající 24. minutě přiťukl Otepka do křídla míč Petru Benátovi, který svou samostatnou akci zakončil křížnou přízemní střelou napříč pokutovým územím, se kterou si brankář Gebauer nedokázal poradit - 2:1. V dalším průběhu poločasu byl k vidění vyrovnaný fotbal a minutu před koncem poločasu po další akci po pravé straně překonal rakouského gólmana Luboš Pecka.

Ve druhém poločase se na obou týmech stále více a více projevovalo velké parno a nebylo k vidění již tolik zajímavých příležitostí. Když v celém průběhu druhé půle nepadla ani jedna branka, skončilo utkání nerozhodně 2:2.