Ostrý vítr bičoval tváře asi sedmdesátky diváků, včetně Jaroslava Hřebíka a Karla Poborského, během utkání s druholigovou sparťanskou rezervou. Bojovný zápas mnoho krásy nepobral, zvláště v prvním poločase bylo k vidění minimum příležitostí. Ve druhém dějství se oba týmy dostaly do třech šancí, zatímco Sparťany vychytal Pronaj, na druhé straně se po hezké akci Němce prosadil Svoboda. Zaujal výkon krajních záložníků, kteří byli dobře doplňováni krajními beky. Chyběla větší tvořivost ve středu hřiště a kreativita v útoku.
Na promrzlém Složišti se hrál nepříliš pohledný zápas s mírnou převahou domácího týmu. Obě mužstva se dostala ve druhém poločase do třech větších šancí. Zatímco Sparťany vychytal gólman Pronaj, na druhé straně se dvacet minut před koncem po hezké akci Němce trefil Svoboda.

Ohlasy trenérů

Robert Žák, trenér ČB: "Měli jsme v týdnu zraněné hráče i nemocné hráče, takže jsme se tomu museli přizpůsobit a nastoupili za nás i hráči z juniorky. I přesto myslím, že ten zápas byl solidní, bylo tam nasazení na obou stranách. Sparta měla ve druhém poločase nějaké šance, se kterými si Pronaj poradil. Šance byly i na naší straně a ještě potřebujeme trochu klid v koncovce. Byl to dobrý soupeř, běhavý manšaft se zajímavými hráči jako je Rezek, Jirka Němec, Herzán nebo mladý Šimůnek."