V druhém a taky posledním zápase během přípravy v Rakousku dokázali fotbalisté Dynama České Budějovice porazit nováčka druhé nejvyšší anglické soutěže Plymouth Argyle 2:0. Utkání, které přineslo dobrou hru Dynama a typickou anglickou tvrdost Plymouthu, střelecky otevřel již ve druhé minutě Aleš Matoušek a po hodině hry přidal druhou branku kapitán Martin Vozábal.
Dynamo nastoupilo do zápasu v nejsilnějším možném složení, stále ale bez zraněného kanonýra Davida Lafaty, kterého nahradil v posledních zápasech dobře hrající Aleš Matoušek. Ve středu zálohy dostal opět šanci Lukáš Adam, kterému se náramně dařilo v zápase proti Legii Varšava.

Angličany zmrazil hned ve druhé minutě Matoušek, když dokázal zachytit špatnou rozehrávku jednoho z obránců a samostatný únik zakončil kličkou brankářovi a gólem do prázdné branky – 0:1.

Druhá branka Dynama přišla v 60. minutě - po krásné kombinaci Jihočechů dokázal střelu Myšáka brankář Larrieu vyrazit pouze k volnému Vozábalovi a ten neměl již problém zasunout míč do prázdné branky. Ani za stavu 0:2 Angličané nepolevili a dali poznat fotbalistům z jihu Čech tvrdost ostrovního fotbalu. Ani zvýšená agresivita ale na fotbalisty Dynama neplatila a ti se mohli z rakouského soustředění vracet zvesela.

Bobby Williamson: Věděli jsme, že český tým bude dobře technicky vybavený a to se dnes večer opravdu potvrdilo. Přecházel často do rychlých protiútoků a dostával se rychle k míči, což nám působilo velké obtíže."

Pavel Tobiáš: Zápas splnil přesně to, co jsme od něj očekávali. Plymouth hrál typicky anglický fotbal s řadou osobních soubojů. Některé z nich byly na hraně, ale jinak to byla výborná příprava s velice kvalitním soupeřem."