První výhru v zimní přípravě si českobudějovičtí fotbalisté připsali proti Vyšehradu. Třetiligového soupeře Jihočeši porazili 3:1, byť o poločase prohrávali. O branky se postarali Provod, Šplíchal a Táborský.

V základní jedenáctce domácích se objevily dvě nové posily – Elvis Mashike a Ladislav Martan. Oba byli v prvním poločase hodně vidět. Jihočeši od úvodu drželi míč na svých kopačkách a plynulou kombinací se posouvali k brance soupeře. Černobílí se však až do zakončení příliš nedostávali. Až v 18. minutě si za obranu skvěle naběhl Martan, rychle zakončil, ale gólman Otáhal vytasil brilantní zákrok.

Tlak černobílých se stupňoval, hosté se převážně bránili a hrozili pouze z brejků. Dynamo kopalo v prvním dějství hned deset rohových kopů, ale skórovat se mu nepodařilo. Po půlhodině hry připravil Javorek míč do ideální pozice Mashikemu, který ale vystřelil nepřesně. A tak Slavoj trestal. Závěrečná pětiminutovka patřila jemu. Křížek nejprve zlikvidoval velkou možnost Drobílka. O chvíli později už ale Filip Drobílek dorazil do sítě Laňkovu střelu a hosté vedli.

Do druhého dějství českobudějovičtí trenéři prakticky kompletně změnili sestavu, celý zápas odehrál jen Lukáš Havel. Krátce po startu poločasu se domácím podařilo vyrovnat. Přesná hlavička Lukáše Provoda znamenala kromě stavu 1:1 i první trefu mladíka v barvách Dynama. Černobílí byli při chuti a atakovali druhý gól. Táborského levačka neuspěla, neprosadil se ani Gebert.

V nepříjemné zimě pak tempo hry trošku pokleslo. Až v závěrečných minutách Horejšův celek opět přitopil pod kotlem. A rozhodnutí se dostavilo. V 82. minutě po dokonalé kombinaci vylepšil Kladrubský pozici pro Martina Šplíchala, jenž snadno zasáhl odkrytou branku. Gólovou pojistku zajistili čtyři minuty před koncem po rohu Ivo Táborský. Brance předcházela sporná situace, kdy míč směřující do branky zastavil poslední obránce dost možná rukou, ale byl z toho jen roh. Dynamo dlouho litovat nemuselo a po výhře 3:1 nakonec slaví první úspěch v zimní přípravě.

David Horejš (trenér Dynama): "Náš výkon proti Vyšehradu je k zamyšlení. Mezi první a druhou půlí byl obrovský rozdíl. Ve druhém poločase kluky fotbal bavil a hráli opravdu velmi dobře. Naopak někteří v prvním poločase si přišli vyloženě jen zahrát a takhle to dál samozřejmě nejde. Naše hra v první půli byla vyloženě špatná a někteří hráči toho předvedli opravdu velmi málo."