Fotbalisté Dynama zápas 13. kola SYNOT ligy nezvládli. Na půdě Dukly prohrávali od 1. minuty 0:1 a na zvrat nenašli dostatek sil. Jiskřičku naděje pro Dynamo vykřesal Roman Lengyel, který ve druhém poločase snižoval na 2:1, avšak po třetím domácím gólu Krmenčíka necelých deset minut před koncem bylo rozhodnuto..

Fotbalisté Dynama nastoupili do zápasu v hodně podobné sestavě jako v minulých střetnutích SYNOT ligy. V základní sestavě dostal pouze příležitost David Brunclík, který nahradil Petra Benáta. Jihočechům vstup do zápasu vůbec nevyšel. Hned v 1. minutě hry totiž domácí fotbalisté vybojovali rohový kop, který hlavou na zadní tyči proměnil zcela osamocený Jean David Beauguel.

S Jihočechy rychle inkasovaná branka pochopitelně otřásla a jen velmi těžko se dostávali do tempa. Také v dalším průběhu hry to byli hlavně domácí, kteří se snažili tvořit hru a diktovat tempo hry. Podobně jako Dynamu se jim ale nedařila předfinální část hry a do zakončení se prakticky nedostávali. Fotblisté Dynama se hodně nesměle dostávali k balonu a prakticky v celém průběhu první půle se hrálo na jejich polovině. Na hrotu útoku bojoval proti přesile soupeře Michal Škoda, jenže on ani nikdo z jeho spoluhráčů bránu gólmana Rady prakticky neohrozil. Chvilku před koncem poločasu tak málem podruhé udeřili domácí, když si centr Beauguela směrem k vlastní bráně srazil David Brunclík. Dynamu naštěstí pomohla tyč Křížkovy brány.

Pokud se domácím v prvním poločase příliš nedařilo, do druhé půle vlétli jako velká voda. V 50. minutě se proti gólové šanci Nestora gólman Křížek ještě vyznamenal, o dvě minuty později byl ale na povedenou ránu Néstra Albiacha již krátký - 2:0. Domácím fotbalistům druhý vstřelený gól očividně pomohlo a v dalším průběhu hry jasně dominovali. Jihočeši byli zataženi v hlubokém defenzivním bloku a jen velmi sporadicky se dostávali na polovinu soupeře.

Domácí fotbalisté s přibývajícími minutami trochu polevili a hned se dostali do problémů. V 66. minutě se totiž po rohovém kopu ve vápně nejlépe zorientoval Roman Lengyel, který pohodlně níkým neatakovaný na zadní tyči dopravil míč do domácí brány - 2:1. Domácí se z inkasované branky rychle oklepali a hned o tři minuty později mohli opět navýšit své vedení. Další parádní střelu v podání Jakuba Mareše ale zastavilo břevno Křížkovy brány! Následovala nepříjemnost pro Dynamo, kdy musel z hrací plochy předčasně odejít kulhající Jiří Kladrubský. Necelých deset minut před koncem zápasu o výsledku definitivně rozhodl střídající Michael Krmenčík, který ranou z hranice vápna zvyšil na konečných 3:1 pro Duklu.