Českobudějovické Dynamo končí v Poháru České pošty, když doma nestačilo na Příbram. Utkání skončilo po 90 minutách bez branek, takže se muselo rozhodnout v penaltách. V těch byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili 4:2 a jdou v poháru dál.

Oba celky nastoupily v nesilnějších možných sestavách, ale v úvodu se ani jeden z nich do velkého útočení nehrnul. O něco aktivnější byli domácí, ale Křížka v brance Dynama trošku vystrašil po dvaceti minutách chytrým obloučkem Stratil, ale míč se snesl přes břevno za branku. To byla asi jediná vážnější akce, kterou diváci v prvním poločase viděli. V závěru prvního dějství to ještě pohotově zkoušel Kalod, ale ani on neuspěl. Týmy odcházely do kabin za bezbrankového stavu.

Ani po změně stran nebylo k vidění žádné přehnané útočení. Z dálky to zkoušel příbramský Stratil, ale jeho pokus šel nad břevno. Krátce na to kopali hosté roh, rozehráli ho nakrátko a Petr Švancara po kombinaci s Danoskim trefil břevno. Středočeši byli aktivnější a vytvářeli si víc šancí. Do jedné z nich se dostal Švancara, ale brankář Křížek byl na lajně pozorný.

Dynamo odpovědělo dvěma možnostmi po hodině hry. Nejprve vytáhl gólman Hruška Jarolímův trestný kop, po němž pálil Poliaček, ale příbramský brankář byl znovu na místě. Pak ale tempo hry znovu opadlo a vše směřovalo k penaltám. Všechno mohl změnit Řezníček, když dorážel míč vyboxovaný od Křížka, ale domácího brankáře zastoupil na brankové čáře Lengyel. Rozhodnout tedy musely penalty.

V těch uspěli na domácí straně pouze Hanzlík a Deli, za hosty proměnili Danoski, T. Pilík, Řezníček a Zápotočný. Naopak v dresu domácích neuspěli Vyskočil a Linhart, za hosty pouze Aziz. Dynamo tedy v poháru končí po prohře 2:4 na penalty.

Chmelo Rastislav (86.)
Legenda: G - góly, AS - asistence, SB - střely na bránu, SM - střely mimo, ST - střely do tyče, RH - rohy, OF - ofsajdy, FL - fauloval, FN - faulován, ŽK - žluté karty, ČK - červené karty

Pavel Hoftych (trenér Dynama): „Bylo to vyrovnané utkání. Po změně stran si oba týmy vytvořily šance a utkání zaslouženě došlo do penalt. V nich byli šťastnější hosté, ale utkání jsme zvládli se ctí.“
František Straka (trenér Příbrami): „Splnili jsme cíl, že jsme postoupili do dalšího kola poháru. V prvním poločase nebyla naše hra dobrá, ale po změně stran jsme si vytvořili řadu šancí. Penalty jsou loterie, ale postup jsme si vydřeli.“