Ještě sedm minut před koncem finálového zápasu na turnaji v Nové Včelnici sahali fotbalisté Dynama po vítězství, když v pohodě bránili jednobrankové vedení nad Olomoucí. Na branku Lukáše Adama ze 13. minuty ale dokázali olomoučtí v samém závěru odpovědět a podruhé tak přišly na řadu pokutové kopy. Hned v úvodní sérii zaváhal Mácha a když se poté ve čtvrté sérii netrefil ani Schön, bylo o vítězi turnaje rozhodnuto. Brankář Dynama Zdeněk Křížek, který odchytal oba zápasy Jihočechů, byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje...
Trenér František Cipro poslal do zápasu značně pozměněnou sestavu a omlazená jedenáctka odehrála s olomouckým týmem naprosto vyrovnanou partii, ve které měli Jihočeši i v určitých fázích navrch. Ve 2. minutě se sice zastřeloval Škerle, avšak k daleko většímu vzruchu došlo o deset minut později na druhé straně hřiště. Ve 13. minutě se totiž na pravé straně elegantně uvolnil Schön, nacentroval do pokutového území, kde se k míči dostal Adam. Ten si taktéž pěkně poradil s posledním obráncem a umístěnou střelou z pěti metrů překonal bezmocného olomouckého brankáře. O dvě minuty později dvakrát zahrozil Rýdel, avšak pozorný brankář Křížek zůstal díky bravurnímu pohybu ve vápně nepřekonán. V 17. minutě se k zahrávání přímého kopu z velkého úhlu postavil Kobylík, jehož do brány směřující střelu obrazila obrana Dynama mimo pokutové území. Na konci první dvacetiminutovky pěkně zakombinovala pravá strana Dynama, celou akci ale ukončil faul Kladrubského v pokutovém území. V 25. minutě se opět na pravé straně uvolnil agilní Gruber, jehož centrovaný míč srazil jeden z obránců směrem na vlastní bránu a brankář Černý měl plné ruce práce.

V druhé části zápasu začali olomoučtí postupně přidávat na obrátkách a očividně se snažili s výsledkem něco udělat. V 41. minutě musel před dobíhajícím útočníkem vybíhat mimo pokutové území Křížek, dlouhým odkopem našel sprintujícího Schöna, který byl dva metry před vápnem sražen. Přímý kop centroval do pokutového území Kladrubský, avšak nikoho ze spoluhráčů nenašel. Za dvě minuty dali o sobě vědět i fotbalisté Olomouce, z osmnácti metrů střílející Kaščák ale pouze protáhl pozorného Křížka. Ve 46. minutě zahrával přímý kop z pětadvaceti metrů Homoláč, technickou střelou ale trefil pouze zeď. Mezi 50. a 52. minutou se dvakrát ocitl v gólové pozici Pulkert, avšak ani jednou dobře netrefil míč a budějovického brankáře vůbec nezaměstnal. Hned o minutu později vyslal Mrkvičku do dobré šance Gruber, jihočeský kanonýr bez přípravy pouze vyprášil rukavice olomouckého brankáře. V 57. minutě střílel opět Kaščák, výborně chytající Křížek byl ale opět na místě. Tlak Olomouce se ale s blížícím se koncem stupňoval a Moravané se sedm minut před koncem přeci jen dočkali. Po rohovém kopu si na centrovaný míč naběhl mezi obránce Škerle a s notnou dávkou štěstí vyrovnal na konečných 1:1.

Na řadu tak přišly opět pokutové kopy, ve kterých se tentokrát usmálo štěstí na fotbalisty Olomouce. Za Dynamo zaváhali Mácha a Schön a Moravané tak nakonec zvítězili 4:2.

Penalty proměnili: Gruber, Kladrubský - Krajčovič, Rýdel, Vepřek, Chmelíček
Penalty neproměnili: Mácha, Schön (oba CEB)