Fotbalisté Dynama si v přípravě připsali další vysokou výhru, když doma na Složišti rozstříleli třetiligové Karlovy Vary 7:1. Čistým hattrickem se zaskvěl Zdeněk Linhart, po jednom gólu pak přidali Kalod, Herzán, Machovec a Funda.

Domácí fotbalisté do zápasu se soupeřem z třetí ligy vstoupili dobře a hned v 5. minutě hry se dostali do vedení, když se po spolupráci Chmela s Hanzlíkem střelecky prosadil Zdeněk Linhart. Za necelých deset minut to bylo již 2:0 a opět se do střelecké listiny zapsal Zdeněk Linhart, který po přihrávce od Herzána využil chyby brankáře Karlových Varů. Velkou převahu Dynama umocnili ještě šance Haška a Fundy, třetí gól ale přidal ve 36. minutě až Zdeněk Linhart, který pohodlně dokonal čistý hattrick. Jihočeši hráli i nadále ve velké chuti a zápas se chvílemi měnil v exhibici.

Před začátkem druhého poločasu domácí prostřídali, přesto nadále na trávníku dominovali a byli lepším týmem. Hostům se ale přesto podařilo snížit, když v 58. minutě proměnil pokutový kop Marián Geňo. O pár minut později si ale Jihočeši vzali zpět své tříbrankové vedení, když na 4:1 zvýšil Richard Kalod. V dalším průběhu hry se hrál zajímavý fotbal a snížit mohl v 66. minutě Geňo, míč ale poslal po samostatné akci jen do tyče. Střelecky úspěšný byl ale až 73. minutě Ondřej Herzán, který po zblokované střele Fundy v pohodě dorazil míč do odkryté brány. Deset minut před koncem kopali pokutové kop i Jihočeši, po faulu na Fundu v pohodě tvrdou ranou zvýšil již na 6:1 Jaroslav Machovec. Jihočeši v závěru přidali ještě jednu branku. V 83. minutě našel Benát ve vápně krásným pasem Jiřího Fundu, který ještě krásnější ranou do šibenice uzavřel skóre zápasu na 7:1.

Luboš Urban (trenér Dynama): "Hráli jsme třetí zápas v sedmi dnech. Máme velkou marodku. V utkání jsme prostřídali pět hráčů, takže si zahráli všichni. Dali jsme sedm gólů, ale dalších minimálně sedm šancí jsme zavraždili. Když to srovnám, tak první půle byla fotbalovější, i když padlo méně branek. Ve druhém poločase soupeř snížil a měl další dvě gólovky. Nebyli jsme už tak poctiví a zodpovědní. Nicméně zápas splnil účel. Modlíme se, aby se naši zranění dali brzo dohromady. Například Wermke má nově ortézu asi na měsíc a půl. Lengyel má pochroumaný kotník, Deli něco s krkem. Díky tomu ale dostali šanci hráči z lavičky a mohli jsme vyzkoušet pár věcí. Čekáme na dva kvalitní hráče z ligy, kteří jsou nyní s týmy na soustředění. Jména prozrazovat ale nebudu. S Bártou máme před závěrečným jednáním. Ještě si s ním potřebujeme promluvit."

Pavel Medynský (trenér Karlových Varů): "Přijeli jsme z plného tréninkového procesu a zápasy nyní neberu ještě tak důležitě. Naše mužstvo měl zápas namotivovat, ale měli jsme problémy s dopravou. Probrali jsme se až za stavu 3:0. Náš kádr je úzký a je to vidět. Jsem rád, že jsme zápas odehráli bez zranění. Mistráky nám začnou až za měsíc a věřím, že hru dopilujeme. Samozřejmě nejsem s výsledkem spokojený, ale na druhou stranu nám zápas ukázal, kde nás tlačí bota. Musíme zapracovat na koncovce. Například Geňo místo střely jde do kliček a pak z toho nic není."