Fotbalisté Dynama České Budějovice potvrdili dobrou formu posledních týdnů i s řadou náhradníků a na hřišti exligové Jihlavy zvítězili bez větších problémů 2:1. Svěřenci Františka Cipra sice již od 13. minuty prohrávali po Veselého gólu 0:1, avšak za pár minut bylo srovnáno, když se střelecky prosadil kanonýr Václav Mrkvička. Konečnou podobu výsledku dal v 57. minutě Lukáš Adam, jenž fantastickou střelou z přímého kopu otočil vývoj zápasu. Jihočeši hráli i ve zbytku zápasu velmi aktivně a o výsledek se strachovali až v nastavení, kdy dobře chytajícího Křížka protáhl střídající Faldyna. Ve 3. kole poháru ČMFS se fotbalisté Dynama představí na hřišti Meteoru Praha...
Trenér Dynama František Cipro postavil do zápasu oproti minulému utkání velmi pozměněnou sestavu a sedm hráčů pravidelně vysedávajících na lavičce náhradníků hned od úvodních minut svého soupeře zatlačilo na vlastní polovině. Ve 3. minutě se do vyložené šance po dlouhém Adamově pasu dostal Gruber, z hranice vápna ale trefil pouze vybíhajícího gólmana Tulise. V následujících minutách dvakrát zahrozil domácí Pacholík, nejprve ze hry pálil vysoko nad a v 6. minutě vyprášil z přímého kopu rukavice gólmana Křížka. Domácí fotbalisté postupem času přidávali a ve 13. minutě se dočkali prvního gólu, když centrující Peteřík našel hlavu nabíhajícího Michala Veselého, ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil - 1:0. Domácí po vstřelené brance sice ožili, z vedení se ale dlouho neradovali. Hned v 18. minutě totiž využil hrubé chyby obrany Gruber a zcela osamocený Václav Mrkvička sám před gólmanem Tulisem taktéž nezaváhal a vyrovnal. Ve 23. minutě špatně odhadl Kladrubský pas z pravé strany a gólman Křížek musel zasahovat před důrazným Váchou. V 27. minutě se do slibné pozice probíjel po další chybě domácí obrany Hrbáč, v rozhodující chvíli se mu ale míč zamotal pod nohy a z akce nic nebylo. S přibývajícími minutami se hra postupně uklidňovala a ani jedno z mužstev se do vyložených šancí nedostávalo. Míč měli sice častěji na kopačkách domácí hráči, na nic než nepovedený přímý kop Kadlece se ale nezmohli. Na konci čtyřicáté minuty se zastřelovali Gruber s Adamcem, oba ale trefili pouze záda clonících obránců. Ve 42. minutě o sobě dal vědět také Lukáš Adam, jehož střela z osmnácti metrů jen těsně minula pravou tyč Tulisovy brány. Minutu před koncem normální hrací doby střílel z dálky Gruber, domácí gólman si s jeho slabou střelou ale poradil. V samém závěru poločasu unikl po levé straně Koukal, levačkou ale ohrožoval spíše domy v okolí stadionu.

Do druhého poločasu nastoupil Baláž a od úvodních minut hru Dynama výrazně oživil. Jihočeši v krátké době zahrávali dva rohy, především při tom prvním se gólman Tulis hodně zapotil, když musel čelit nebezpečné střele Mrkvičky. Úvod  druhého poločasu jinak přinesl vyrovnanou podívanou s minimem šancí na obou stranách. Domácí sice kopali také dva rohy, ani jeden však pro brankáře Křížka nebezpečí nepřinesl. Domácí vyvedl z letargie až přímý kop Lukáše Adama, který fantastickou střelou z pětatřiceti metrů vymetl šibenici Tulisovy brány. Pár minut po gólu zkoušel štěstí na druhé straně hřiště Koukal, brankář Křížek si s tvrdou skákavou střelou dobře poradil. V 63. minutě se po rychlé akci Dynama ocitl v gólové šanci Mrkvička, Gruberův centr ale namířil vysoko nad Tulisovu bránu. Když si po Adamcově rohu počínal podobně i v 66. minutě Gruber, dalo se konstatovat, že je k vidění poměrně nezáživná podívaná s minimem šancí. Dvacet minut před koncem začalo Dynamo přidávat na obrátkách a domácí borci se jen s vypětím všech sil bránili. Na straně Jihočechů se začala rozšiřovat statistika rohových kopů, přibývaly i střelecké pokusy, avšak gólman Tulis prakticky zasahovat nemusel. S blížícím se koncem zápasu začali hosté umně kouskovat hru a jihlavští se nemohli dlouhé minuty dostat vůbec do hry. Zpět do zápasu je mohl vrátit až v samém závěru Faldyna, s jehož pohotovým přízemním pokusem si ale gólman Křížek poradil. Dynamu se tak vstup do poháru ČMFS podařil a po přesvědčivém výkonu postoupilo do třetího kola.