V dalším přípravném zápase na jarní část sezony prohráli fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Red Bullu Salzburg 3:1. Jihočeši se sice v 54. minutě ujali díky Stráskému vedení, avšak následně inkasovali během čtyř minut tři góly a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Foto: redbulls.com

Do první šance v zápase se dostali Jihočeši, když Černák poslal do úniku Ondráška, který ale z úhlu zamířil nad. O pár chvil později se na druhé straně dostal ke střele Boghossian, i on ale zakončoval nepřesně. Další příležitost měli Jihočeši v 10. minutě, když se přímému kopu postavil Otepka, jeho ránu ale zneškodnil gólman Gustafsson. První zajímavější zákrok si ve 14. minutě připsal také Kučera, který po zakončení Pokrivace konečky prstů vyrazil míč na rohový kop.

Velmi blízko ke gólu byli domácí fotbalisté ve 24. minutě, avšak po střele Cziommera skvěle zasáhl gólman Kučera. V závěru prvního poločasu byli domácí aktivnější a převážně se hrálo na polovině budějovického celku. Obrana Jihočechů ale pracovala spolehlivě a když už jí dokázal obelstit ve 33. minutě Czimmoner, zamířil pouze do boční sítě. O tři minuty později zahrozili i Jihočeši, z nadějné akce vytěžil Ondrášek ale pouze rohový kop, ze kterého žádná další šance nepřišla.

I vstup do druhého poločasu se nesl ve znamení velkého tlaku domácího celku, který si vytvářel zajímavé šance. Do zakončení se postupně Zarate a dvakrát Boghossian, avšak ani jeden branku vstřelit nedokázal. Naopak to byli Jihočeši, kteří se v 54. minutě ujali vedení - Otepka zatáhl míč po kraji, nacentroval do vápna, kde nejvýše vyskočil Tomáš Stráský a bylo to 0:1. Z vedení se Dynamo ale příliš dlouho neradovalo. V probíhající 63. minutě vyrovnal střelou z pětadvaceti metrů Christoph Leitgeb, a to nebylo zdaleka všechno.

O dvě minuty později domácí již vedli, když Hierländer přihrál do vápna Romanu Wallnerovi, který v pohodě zvýšil dokonal obrat v zápase. Za necelou minutu bylo ještě hůře. Po rychlé akci chvíli po rozehrávce se ke střele dostal osamocený Daniel Offenbacher a zvýšil na 3:1! Tři rychlé góly domácí hráče ještě více nastartovaly a v dalším průběhu hry byli u míče stále častěji fotbalisté rakouského celku. Až v závěrečné desetiminutovce se Jihočeši dostali k zahrávání několika standardních situací, centry Otepky ani Rakovana ale ke změně stavu nevedly.