Dynamo v přípravném zápase během reprezentační pauzy neuspělo. Tým Davida Horejše doma na Složišti nestačil na Viktorii Žižkov, které podlehl 1:3. Jediný gól Jihočechů zaznamenal David Ledecký, celý druhý poločas poprvé za Dynamo odehrál Ubong Ekpai.

Fotbalisté Dynama vstoupili na Složišti do přípravného zápasu aktivně, jenže vítr z plachet jim vzal již ve 4. minutě Filip Halgoš, který se prosadil ranou zpoza vápna. Hůře mohlo být ještě o deset minut později, když se střela Ladislava Martana otřela o tyč Křížkovy brány. První velkou šanci Dynama měl ve 21. minutě David Ledecký, gólmana Soukupa v bráně Žižkova ale překonat nedokázal. Naopak to byli Žižkovští, kteří se za další čtyři minuty dostali do dvoubrankového vedení, když se po rohovém kopu a souboji Ladislava Martana a Jiřího Kulhánka balon odrazil do budějovické brány.

Jihočechy zpět do zápasu vrátil velmi rychle David Ledecký, který se ve 28. minutě prosadil díky tečované střele zpoza vápna. Fotbalisté Dyma pak svého soupeře ve zbytku poločasu hodně tlačili, avšak kýženého vyrovnání se nedočkali.

Po změně stran oba celky značně prostřídaly a na hře obou mužstev to bylo znát. Dynamo mělo sice balon častěji na kopačkách, do šancí se ale prakticky nedostávalo. Nejblíže k vyrovnání měl hlavičkující Ivo Táborský, jeho pokus se ale pouze otřel o tyč žižkovské brány. O výsledku pak v 82. minutě definitivně rozhodl Jakub Urbanec, který se v 82. minutě efektivně prosadil po přihrávce z levé strany. Dynamo tak přípravný zápas hraný během reprezentační pauzy nezvládlo a prohrálo 1:3.

David Horejš (trenér Dynama): „Netřeba si nic nalhávat, jak z výsledku, tak i z výkonu jsem velice zklamaný. To, že jsme den před zápasem měli dva tréninky, pro naše hráče nemůže být omluvou. Budeme si muset řadu věcí pořádně vyříkat."