Druhé přípravné utkání s Vlašimí Dynamo opět v základní hrací době remizovalo, a tak na řadu přišli pokutové kopy. V nich byli úspěšnější Vlašimští, a tak do finále Jihočeši nepostoupili. V utkání o třetí místo se utkají se Znojmem.

Do semifinálového duelu s Vlašimí poprvé nastoupil Rastislav Chmelo. Smolný moment pro něj přišel již ve druhé minutě. Po bolestivém souboji utržil ránu do levé nohy a v deváté minutě musel odstoupit. Na jeho místo nastoupil Jiří Funda a ihned se dvakrát dobře zapojil do obranné záležitosti. Jihočeši neodehráli s Vlašimí jeden z nejlepších poločasů, Středočeši drželi více míč a dostávalo černobílé pod tlak. Velmi dobře se prezentoval brankář Kamil Hajdušek, jednou správně vyběhl, dvakrát si došel pro centr. Aktivní z Vlašimských byl Vopat, akci po pravé straně ovšem zakončil nepřesným centrem na Kučeru. Poslední, kdo vyzkoušel pozornost Hajduška, byl Nečas, mladý brankář byl pozorný.

Ve druhé půli Jihočeši srovnali hru, přesto si diváci nepřišli na své. Oba týmy se prezentovaly nepřesným fotbalem, šance nepřicházely skoro vůbec. Vůbec první střelu na branku zaznamenali budějovičtí fotbalisté až v 41. minutě. Po přesné kombinace se ke střele dostal Kadula, směr jeho střely mířil doprostřed, kde byl postaven brankář Budínský. Za Vlašim se mohl prosadit Vopat, jeho střele chybělo pár centimetrů. Mladí fotbalisté Dynama se těžko dostávali do kombinace, k žádné vážnější šanci se do konce utkání nepropracovali, neprosadil se ve velké příležitosti ani Nečas, takže na řadu přišly pokutové kopy.

Začínali Jihočeši a hned první Pavel Novák neproměnil. Proměnili pouze Funda a Hric, ani Šlehofer branku nevstřelil. Do finále tedy postoupila Vlašim.

Ohlasy trenérů

František Cipro (trenér Dynama): „Výsledek nevypadá tak špatně, ale odehráli jsme špatné utkání. Na to, že hráli mladí kluci nám naprosto chyběl pohyb. Neměli jsme ani žádnou šanci. To byla hlavní příčina špatného výkonu. Chyběli nám tři hráči (Kalod, Pešek, Řezáč), příště se snad zapojí."