Fotbalisté Dynama České Budějovice v přípravě nezahálejí a po vcelku vydařeném turnaji v Nové Včelnici odehráli další přípravné utkání. Tentokráte se v Sedlci střetli s prvoligovým mužstvem Marily Příbram. Svěřenci kouče Františka Cipra sice po prvním poločase prohrávali 0:1, ale v půli druhé se zaměřili více na ofenzívu a povedl se jim dokonalý obrat, jenž nakonec dokázali i gólově navýšit. Konečné vítězství 4:1 ozdobil hattrickem útočník Michal Schön.
Do přípravného utkání v pěkném areálu mužstva z českobudějovického okresního přeboru vstoupili o poznání aktivněji příbramští fotbalisté. Ze začátku byl aktivní hlavně Hrňa hrající v útoku Marily. Dostal se dokonce do dvou šancí, ale obě mu v klidu lapil Filipko. Do první příležitosti se v osmé minutě dostali i Jihočeši, když Kladrubský dlouhým centrem našel Faldynu. Ten zády k brance sklepl míč na Adamce, který nechal vyniknout Pařízka. Dlouhé období bez větší brankové příležitosti vyplnil přímý volný kop Faldyny na jedné a Pennera na druhé straně. Ve 27. minutě odstartoval pohlednou desetiminutovku Jeslínek, jenž zdálky vystrašil příbramského gólmana. Na druhé straně následovalo zaváhání Miroslava Filipka, jemuž při vybíhání vypadl z náručí centrovaný balón a tak tak, že Lesák nezakončil do odkryté branky. Ani ne minutu na to se hned do dvojité šance dostal Sviták, ale ještě se zastřeloval. Ne už tak v minutě 37. Přesný míč Otepky posunul ve velkém čtverci Dynama Pilík právě na Martina Svitáka, který hlavou pohodlně skóroval na delší tyč českobudějovické svatyně – 0:1.

Do druhého poločasu obě mužstva vystřídala mnoho hráčů a zejména na hostujícím týmu bylo vidět, že se na trávník dostala řada rezervních borců. Obraz hry se diametrálně otočil a Dynamo získalo postupem času územní převahu, kterou navíc dokázalo využít i gólově. Vyrovnání přišlo hned po premiérovém hvizdu druhé půle. Přímý volný kop Adama tečoval za náhradního brankáře Palečka Jan Gruber - 1:1. V 60. minutě málem strhl vedení zpět na stranu Středočechů střídající Vošáhlík, ale chybu v českobudějovické defenzívě nepotrestal, a tak uhodilo na druhé straně. Mrkvička prošel podél postranní čáry až k vápnu Marily a předložil míč Michalu Schönovi, který bez problémů poslal míč do sítě – 2:1. Uběhlo deset minut, během nichž musel zasahovat Filipko proti otočce Klesy a na druhé straně Paleček proti tečované ráně Leštiny, jež skončila na břevně, a opět se měnilo skóre. Michal Schön přetavil ve svou druhou branku v utkání ideální centr Plocka – 3:1. V 90. minutě dokonal dílo zkázy kdo jiný než Michal Schön, který dorážkou krásné pumelice agilního Jaromíra Plocka ukončil brankové hody v Sedlci – 4:1.