Druhý přípravný zápas proti Znojmu Jihočechům vyšel. Fotbalisté Dynama odehráli se soupeřem znovu vyrovnané utkání, ve druhém případě ale s vítězným koncem, když se střelecky prosadil Ondřej Herzán. Dynamo díky jeho brance zvítězilo 1:0.

Do druhého nedělního zápasu proti Znojmu vstoupili Jihočeši aktivně a první výraznou šanci měl v 8. minutě po chybě hostující defenzivy Richard Kalod, který ale svou přízemní střelou brankáře Drobisze nepřekvapil. O pět minut později přihrával Kalod Poliačkovi, tomu ale k zakončení do odkryté brány chyběl pověstný krok. První poločas byl jinak ale vyrovnaný a také hráči Znojma se několikrát dostali na dostřel Lešňovského brány. Když se ale v závěru poločasu neujal ani dobře zahraný centrovaný přímý kop Haška, skončila první půle nerozhodně 0:0.

Do druhého poločasu hosté částečně prostřídali a byli to oni, kteří byli něco aktivnější. Ani jedno z mužstev se ale do šancí nedostávalo. Po hodině hry ale přeci jen došlo ke změně skóre. V 64. minutě napřáhl z dobrých dvaceti metrů Ondřej Herzán, jehož rána skončila až za zády gólmana Drobisze. O deset minut později mohl srovnat Lukáš, jeho rána ale prolétla těsně vedle tyče budějovické brány. V závěrečné desetiminutovce mohl druhý gól Dynama přidat Chmelo, míč z jeho kopačky ale přelétl horní tyč znojemské brány.