Nepovedený první poločas zhatil možnost juniorce Dynama navázat na výhru s Hradcem Králové a připsat si další body. Domácí Třinec vedl po první půli 2:0 díky brankám Plevy a Zimka, Jihočeši ve druhé půli dokázali srovnat zásluhou Havla a Kaduly. Další utkání čeká juniorku v neděli doma proti Jablonci.

V nedělním odpoledni čekalo na mladé fotbalisty Dynama utkání v dalekém Třinci. V brance Dynama se objevil Lukáš Coufal, obranu vyztužil levý obránce Filip Vaněk, ve středu zálohy se objevil Michal Řezáč. Jihočeši nezačali špatně, už v osmé minutě měl šanci Hrachovec. Třinečtí obránci s vypětím všech sil dostali míč na rohový kop. Na druhé straně byli Slezané v koncovce úspěšnější. Po nedorozumění v obraně Budějovic poslal domácí do vedení Martin Pleva - 1:0. Za další tři minuty mohlo být srovnáno. Nejlepší hráč minulého kola Jindřich Kadula ovšem ve stoprocentní šanci nedal.

Druhou branku přidal domácí celek v minutě 23. Meleckého centr nadělal Coufalovi problémy, míč se odrazil až Pavolu Zimkovi, který z dorážky zvýšil na 2:0. Nechybělo mnoho a Třinec se radoval potřetí. Dobrou akcí se prosadil znovu Zimka, jenže tentokrát vyšel ze vzájemného souboje lépe brankář Dynama.

Do druhé půle vstoupilo Dynamo jako vyměněné, což nakonec znamenalo dělbu bodů. První, kdo mohl v zápase překonat Rohela mohl být Hrachovec, jenže z bezprostřední blízkosti soupeřova brankáře nepřekonal. To se povedlo až v 70. minutě stoperovi Lukáši Havlovi. Po faulu Pilcha na Hrachovce sudí nařídil pokutový kop a ten Havel proměnil – 2:1. Už za čtyři minuty bylo vyrovnáno. Kapitán Jindřich Kadula se zbavil obránce a pohotově zakončil – 2:2. V úplném závěru utkání reklamovali Třinečtí ruku Filipa Vaňka ve vápně, ale penaltu nyní hlavní arbitr nenařídil. Podruhé se neprosadil ani Kadula, takže se oba týmy rozešly po remíze 2:2.