Druhou výhru v jarní části Juniorské ligy zaznamenali fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama. V neděli po obě zvítězili v Teplicích, kde branky padaly až po změně stran. Skóre otevřel domácí Richter, výhru ale Jihočechům vystřelil dvěma góly střídající Martin Fišer.

Oba týmy hrály prakticky výhradně s juniory, za jediného pendla mohl být považován českobudějovický Afričan Kouadio. První poločas patřil domácím. Teplice měly po většinu času míč na svých kopačkách, držely územní převahu, nicméně žádné velké šance si nevytvořily. A co českobudějovické obraně prošlo, to pochytal spolehlivý brankář Coufal. Jihočeši hrozili zejména po standardní situacích, domácí gólman Plachý však mnoho ošemetných situací řešit nemusel. První poločas tak gól nenabídl.

Po změně strana začaly padat branky. V 54. minutě rozehrávaly Severočeši další roh, po němž otevřel skóre Marek Richter. Teplice první branka navnadila a toužily po další, přišla pro ně ale studená sprcha. V 63. minutě skončil útok Dynama gólovou střelou střídajícího Martina Fišera. Zakřiknutí domácí se opět tlačili do vedení, ale i přes jednoznačnou dominanci ve statistice rohových kopů po jednom z brejků Českobudějovických podruhé inkasovali. Martin Fišer v 74. minutě svým druhým gólem rozhodl o cenné výhře Jihočechů. Závěrečnou čtvrthodinu totiž hosté zvládli s přehledem, soupeře už ani nepustili do žádných větších šancí a podruhé na jaře zvítězili.