Svěřenci trenéra Pavola Švantnera nedokázali uhrát v městě automobilů ani bod a z Mladé Boleslavi se vrátili s prázdnou. Domácí tým rozhodl o své výhře už v prvním poločase, ve kterém si vypracoval tříbrankový náskok. V dalším zápase jede starší dorost do daleké Karviné.

V 24. kole na sebe narazili soupeři z podobného patra tabulky a hrálo se tak o důležité body v boji o záchranu. Navrch měli od prvních minut Mladoboleslavští, kteří se i dokázali ujmout vedení. V 23. minutě fauloval ve vápně Dolejšek, obdržel žlutou kartu a míče se ujal Křižák. Míč si postavil na penaltový puntík a přesnou střelou nedal Dubljanovičovi šanci - 1:0. Netrvalo dlouho a nová posila Dynama lovila míč ze své sítě znovu. Do vápna přiletěl centr z levé strany a Adam Mansfeld zakončil přesně - 2:0. Do konce poločasu zasadili Mladoboleslavští ještě jeden úder. Adam Provazník se dokázal uvolnit až do vápna a pokořil budějovickou obranu znovu - 3:0.

Ve druhém poločase nepomohlo Dynamu ani střídání ve 46. minutě, nakonec si Jihočeši nepřipsali ani jeden přesný zásah. Mladá Boleslav se dokázali prosadit i ve druhé půli, když v 77. minutě se trefil Matěj Šimon. Domácí tak ukořistili jasné vítězství.