Dynamo má za sebou černý víkend. Po A-týmu, starším dorostu prohrála i juniorka, která utrpěla v Liberci debakl 1:8. Jihočeši hráli se soupeřem rovnocennou partii jen prvních dvacet minut. Jediný úspěch Dynama trefil Lazar Sajčič. Foto: www.fcslovanliberec.cz

Na sever Čech vyrazili s juniorkou i Řezáč, Šplíchal a Sajčič. Domácí doplnili sestavu o Voltra, Nešického či Gembického. Poměrně vyrovnaných bylo v zápase pouze dvacet minut. Liberečtí šli do vedení 2:0, když se během dvou minut trefili Dominik Gembický a Petr Petr. Záhy však snížil Lazar Sajčič a bylo o co hrát. Domácí však také měli připravenou odpověď, opět zásluhou Petra Petra. Slovan kontroloval hru, ale trošku mu zatrnulo, když si domácí skoro vstřelili vlastní gól. Mohlo to však být i o tři, kdyby Ulbrich mířil hlavou přesně. Nestalo se a skóre se neměnilo ani po ráně Tomka, se kterou si poradil brankář Hnízdil.

Slovan definitivně rozhodl utkání v úvodní čtvrthodině druhého poločasu. Drtivý nástup domácích nejprve rozezvučela tyč, pak přidal čtvrtý gól Aleš Nešický a Voltr mohl vstřelit pátou trefu. Zkušenému fotbalistovi s ligovými zkušenostmi se podařilo skórovat po hodině hry, kdy Radek Voltr z penalty nedal Lukschovi šanci. Debakl dokončili Severočeši v závěrečných dvanácti minutách. Nejprve se prosadil opět Radek Voltr, pak se mezi střelce zapsal i Matyáš Kazda a výsledek 8:1 dovršil svým třetím gólem v zápase Radek Voltr.