Ve čtvrtém přípravném utkání si Dynamo připsalo velice potěšující výhru. Na Střeleckém ostrově před zraky téměř dvou tisíc diváků porazilo pražskou Spartu 2:1, když se z penalty trefil Jiří Kladrubský a vítěznou branku obstaral Lukáš Pouček. Už zítra hraje Dynamo další přípravný zápas v Linci.

Přátelské utkání se Spartou na Střeleckém ostrově začalo vlažně. Ani jednomu z týmů se nedařilo kombinovat, územní převahu měli Pražané. První vážnější šanci měli sparťané v sedmé minutě. Po rohu hlavičkoval Štetina, ale pouze do míst, kde stál brankář Křížek. V osmnácté minutě padla první branka. Za vápnem natáhl Lukáš Vácha a někdo z domácích si srazil střelu do vlastní sítě – 0:1.

Po půl hodině hry mohlo být vyrovnáno. Z dobrých třiceti metrů natáhl ke střele Patrik Čavoš a jeho nádherný pokus skvělým zákrokem vytáhl Milan Heča. Vyrovnání přinesla 36. minuta. Ivo Táborský byl ve vápně faulován a byl nařízen pokutový kop. Toho se chopil Jiří Kladrubský a bezpečně proměnil – 1:1. V závěru měl ještě šanci Mustedanagič, ale Křížek chytal ve velké formě.

Už na začátku druhého poločasu šlo Dynamo poprvé v zápase do vedení. Velkou hrubku vyrobil Kaya a Jihočeši mohli pelášit do brejku. Ten vyřešil Mrsić krásnou zasekávačkou, posunul míč na Lukáše Poučka, který trefil odkrytou branku – 2:1. Šancí na vyrovnání měla Sparta dost, častou překážkou byl výborně chytající Křížek. Poradil si s pokusem Chvátala, Kaya hlavičkoval zblízka nad.

Neprosadil se ani Ristić, když po přímém kopu trestuhodně přestřelil branku. V posledních minutách se značně zhoršilo počasí, hrálo se na podmáčeném terénu a Spartě se nedařilo zatlačit na soupeře. Křížek musel ze vzduchu sebrat několik centrů, ale vedení už si Budějovičtí pohlídali. V přípravě tak mohli slavit cenný zisk výhry nad silnou Spartou.