Svůj čtvrtý zápas letošní sezony fotbalisté záložního týmu Dynama zvládli, na Borku dokázali v sobotu dopoledne zdolat čtvrtý Náchod 1:0 a připsali si tak další tři veledůležité body. O jedinou branku Dynama se postaral výborně hrající Miloslav Penner, který z přímého kopu nastřelil jednoho z protihráčů, od něhož se míč odrazil do soupeřovy branky.
Po dvou nevydařených zápasech nastoupilo béčko proti čtvrtému týmu tabulky v obraně s Miloslavem Pennerem. Žádný jiný z hráčů A-týmu se v zápase neobjevil, a tak se musel trenér Vavroch spoléhat pouze na své svěřence.

Průběh zápasu byl velmi vyrovnaný a žádné z mužstev si dlouho nedokázalo vypracovat žádnou vážnější příležitost. V 15. minutě zastavil pronikajícího Marušku nedovoleně jeden z hostujících obránců a uviděl bez předchozího napomínání červenou kartu. Ani v početní výhodě se ale Jihočeši nedokázali v prvním poločase prosadit.

V druhém poločase přidali domácí na důrazu a začali postupně svého soupeře mírně přehrávat. O výsledku rozhodl nakonec jeden z protihráčů, který si do vlastní brány srazil přímý kop Miloslava Pennera.